• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Okullarda cep telefonu kullanımı yasaklandı mı, sınıfa telefonla girmek yasak mı? Milli Eğitim Bakanı Tekin'den cep telefonu açıklaması

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Okullarda cep telefonu kullanımı yasaklandı mı, sınıfa telefonla girmek yasak mı? Milli Eğitim Bakanı Tekin'den cep telefonu açıklaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 91 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı Okullarda cep telefonu kullanımı yasaklandı mı, sınıfa telefonla girmek yasak mı? Milli Eğitim Bakanı Tekin'den cep telefonu açıklaması
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Okullarda cep telefonu kullanımı yasaklandı mı, sınıfa telefonla girmek yasak mı? Milli Eğitim Bakanı Tekin'den cep telefonu açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, yaklaşan eğitim-öğretim dönemi öncesinde eğitim gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Tekin'in değindiği konulardan biri de okullarda telefon kullanımıyla ilgili oldu. Peki, okullarda cep telefonu kullanımı yasaklandı mı, sınıfa telefonla girmek yasak mı?

Okulların açılmasına az bir zaman kala Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, cep telefonu ve dijital cihaz kullanımına yönelik yeni tedbirleri açıkladı. Tekin, "okullarda cep telefonu kullanımı yasaklandı mı?" sorusuna yanıt verdi.
nZIBpfvxJ0K2j4l3N_WdeQ.jpg
ÖĞRETMENLER DE CEP TELEFONUNU BIRAKACAK Tekin, öğrencilerin cep telefonlarını derse girmeden teslim edeceklerini, öğretmenlerin de kötü örnek olmamaları adına sınıfa telefonla girmeyeceğini de bildirdi.
8RpILdJkokm3kFRuJe76Vw.jpg
ÖĞRETMENLER ÖNLÜK GİYECEK Mİ? Bakan Tekin’e öğretmenlerin yeni eğitim-öğretim döneminde önlük giyip giymeyeceği soruldu. Tavsiye kararında bulunduklarını, bir zorunluluk getirmediklerini söyleyen Bakan, “Şu anda önlük modeli tasarlanıyor. Öğretmenler önlük giyerse memnun olacağız.” dedi.

Üst Alt