• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Öğretmenlerin 2. yer değiştirme (il içi ve il dışı tayin) atama sonuçları açıklandı mı? (MEBBİS tayin sonucu görüntüleme)

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Öğretmenlerin 2. yer değiştirme (il içi ve il dışı tayin) atama sonuçları açıklandı mı? (MEBBİS tayin sonucu görüntüleme) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 100 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı Öğretmenlerin 2. yer değiştirme (il içi ve il dışı tayin) atama sonuçları açıklandı mı? (MEBBİS tayin sonucu görüntüleme)
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Öğretmenlerin 2. yer değiştirme (il içi ve il dışı tayin) atama sonuçları açıklandı mı? (MEBBİS tayin sonucu görüntüleme)

Millî Eğitim Bakanlığınca, 25-28 Ağustos tarihleri arasında kadrolu öğretmenlerin il içi ve iller arası yer değiştirme başvuruları alındı. İl içi ve iller arası yer değiştirme sonuçları MEBBİS ve e-Devlet üzerinden öğrenilebilecek. Peki, öğretmenlerin 2. yer değiştirme (il içi ve il dışı tayin) atama sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

FunHNNq47UeRwUKOiZvDRA.jpg

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in geçtiğimiz günlerde öğretmenlere ikinci bir yer değiştirme hakkı daha tanıyacaklarına dair müjdesinin ardından ikinci yer değiştirme takviminin ayrıntıları açıklanmıştı.
Q-4ZUvSVmUatscNlQPmGdw.jpg

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlarda kadrolu olarak görev yapan öğretmenler, ikinci bir il içi ve iller arası yer değişikliği başvurusunda bulundu. Başvurular 25-28 Ağustos tarihleri arasında alındı, atamalar ise 29 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek. MEBBİS kullanıcı hesabınız ile sonucunuzu öğrenmek için tıklayınız.
2qWlJj0YoE6mY5Gc3NxO6Q.jpg

İlişiği kesme işlemleri ise 31Ağustos 2023 itibarıyla başlayacak.
VVN7uzzX-EuB1GMFRa-6Xg.jpg

Atama işlemleri, öğretmenlerin tercihleri dikkate alınarak hizmet puanı üstünlüğüne göreyapılacaktır. Hizmet puanının eşitliği hâlinde sırasıyla; öğretmenlikteki hizmet süresi dahafazla olana, öğretmenliğe daha önce başlayana öncelik verilecek; eşitliğin devamı hâlinde iseatanacak öğretmen bilgisayar kurasıyla belirlenecektir.

Üst Alt