• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Nilperi Şahinkaya'nın düğün stili: Cumhuriyet altını olarak katıldım

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Nilperi Şahinkaya'nın düğün stili: Cumhuriyet altını olarak katıldım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 81 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Nilperi Şahinkaya'nın düğün stili: Cumhuriyet altını olarak katıldım
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6494000086b24a03fcfe76a6.jpg

İlk oyunculuk deneyimini okul yıllarında 'Deniz Yıldızı' (2009-2010) ile yaşayan, son olarak dijital platformda yayınlanan 'Erşan Kuneri' dizisinde kamera karşısına geçen 34 yaşındaki Nilperi Şahinkaya, geçtiğimiz aylarda Şamdan Plus dergisine röportaj vererek, heykeltıraş Emre Yusufi ile ilişkisini anlatmıştı.

"O AN EN KARANLIK TARAFIM ÇIKAR"

"Tüm ikili ilişkilerde ben çözen tarafım. Geçip gitmiş tatsız bir olayı boşu boşuna söyleyerek, vakit kaybetmek istemem. Ama karşımdaki yardımcı olmuyorsa çok sinirlenirim. Genelde en karanlık yüzüm o anlarda ortaya çıkıyor" diyen Şahinkaya, sözlerine şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

649402f586b24a03fcfe76c4.jpg

Nilperi Şahinkaya: Evliliğe inancım yok

"UTANÇ VERİCİ"

Uyku alışkanlıklarından da bahseden ünlü isim, "Bir şeyler izlemeden uyuyamam. Çok utanç verici çünkü şöyle şeyler izliyorum; bir kadın, bir şeyler fısıldayarak size sözde makyaj yapıyor. Yani kameraya makyaj yapıyor, siz de izlediğiniz için size yapılıyormuş gibi oluyor ve bu benim uykumu getiren tek şey" açıklamasını yapmıştı.
649402a186b24a03fcfe76bf.jpg

KENDİSİNİ ALTINA BENZETTİ

Nilperi Şahinkaya önceki gün bir düğüne sevgilisi Emre Yusufi ile katıldı. Tek omuz altın renklerinde parlak bir elbise giyen ünlü oyuncu, kendisini altına benzetti.
6494033686b24a03fcfe76c6.jpg

Şahinkaya, düğünden yayınladığı fotoğrafa şu notu düştü: "Eda'nın düğününe Cumhuriyet altını olarak katıldım."
6494022286b24a03fcfe76b6.jpg

Nilperi Şahinkaya arka sokakları dolaştı! 'Ev arıyorum'

Üst Alt