• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Nesrin Cavadzade Uraz Kaygılaroğlu’nu öpücüklere boğdu! Doğum günü kutlaması olay oldu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Nesrin Cavadzade Uraz Kaygılaroğlu’nu öpücüklere boğdu! Doğum günü kutlaması olay oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 104 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Nesrin Cavadzade Uraz Kaygılaroğlu’nu öpücüklere boğdu! Doğum günü kutlaması olay oldu
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

649e68b786b245444484e147.jpg

İddialı pozları ile sık sık adından söz ettiren başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade son paylaşımıyla yine ses getirdi. Güzelliği ile nefes kesen ünlü isim arkadaşı Uraz Kaygılaroğlu’nun doğum gününü kutladı.

"BUGÜNDEN KUTLAMAK İSTEDİM"

Üç Kuruş dizisinde Kaygılaroğlu ile beraber rol alan Cavadzade, paylaşımına “Urazcığım, yarın bayram her yer kapalı olur, doğum gününü bugünden kutlamak istedim” notunu düştü.
649e678a86b245444484e13f.jpg

Ünlü isim açıklamasında “Seni çok ama çok seviyorum! İyi ki varsın, iyi ki arkadaşımsın, yüzümü daima güldürdüğün ve gerektiğinde hep orada olduğun için sana çok teşekkür ederim. Senenin en mutlu günü şimdiden kutlu olsun canımın içi” sözlerine yer verdi.
649e679886b245444484e141.jpg

"AŞKIM SAÇMALAMA SADECE ARKADAŞIM"

Cavadzade’nin samimi paylaşımına takipçileri “Aşkım saçmalama sadece arkadaşım”, “Güzelliğiniz şaka mı”, “Sevgili misiniz?” yorumlarında bulundu.
649e67a286b245444484e143.jpg

Nesrin Cavadzade fit görüntüsüyle plajda dikkatleri üzerine çekti
Nesrin Cavadzade'den Gökhan Alkan açıklaması: O defter kapandı!

Üst Alt