• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'dan yıl dönümü kutlaması: Tanrının bana verdiği en güzel hediye

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'dan yıl dönümü kutlaması: Tanrının bana verdiği en güzel hediye başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 79 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'dan yıl dönümü kutlaması: Tanrının bana verdiği en güzel hediye
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64aa80a886b2442a60cd7ed3.jpg

Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde gittiği eğlence mekanında kadınlarla dans ederken görüntülenmişti. Görüntülerin ardından açıklama yapan Doğulu, "Ben bu görüntüleri bu şekilde yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen ama yakınlaşamayınca da bu şekilde davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yerinin ve zamanının da bir önemi yok" demişti.

"NORMAL BİR KONUŞMA"

Neslihan Atagül de "Gürültülü bir ortamda yapılan normal bir konuşma" demiş ve aralarında bir kriz olmadığını söylemişti.
64aa848686b2442a60cd7edc.jpg

AŞK DOLU PAYLAŞIMLAR

Aldatma iddialarına kulak asmayan Neslihan ve Kadir Doğulu çiftinden evlilik yıl dönümlerine özel paylaşım geldi.
64aa846a86b2442a60cd7ed8.jpg

YEDİNCİ YILLARINI KUTLADILAR

Yedinci yıllarını kutlayan oyuncu ikili, yaptıkları paylaşımla birlikte ayrılık iddialarını yalanlamış ve aşklarının dolu dizgin devam ettiğini belirtmiş oldu.
64aa847a86b2442a60cd7eda.jpg

Neslihan Atagül oyunculuğa nasıl başladığını anlattı: Evimizde internet yoktu
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül 'ihanet' iddiaları sonrası el ele görüntülendi!

Üst Alt