• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Mustafa Sandal küçük oğlu Yavuz Sandal ile görüntülendi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Mustafa Sandal küçük oğlu Yavuz Sandal ile görüntülendi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 62 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Mustafa Sandal küçük oğlu Yavuz Sandal ile görüntülendi
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64942d9986b2455e90462e1c.jpg

Sosyetik güzel Melis Sütşurup ile mutlu bir evlilik sürdüren Mustafa Sandal, eski eşi Emina Jahovic ile birliteliğinden olan küçük oğlu Yavuz Sandal ile alışveriş turuna çıktı. 53 yaşındaki şarkıcı ile oğlu, Zorlu AVM'de bir mağazada spor giyim ürünleri inceledi.

Sandal, oğluna özenle seçtiği kıyafetleri göstererek fikrini aldı. Birlikte kombinler yapan baba-oğul, alışveriş turu sırasında şakalaşıp, sohbet ederek keyifli zaman geçirdi.
64942dc386b2455e90462e1e.jpg

"ERKEK ERKEK ADAM GİBİ DAVRANMALI"

Komedyen Cem Yılmaz ile eki eşi Ahu Yağtu arasında da nafaka konusunda anlaşmazlık yaşandığı hatırlatılan Jahovic, "Karışmak istemiyorum ama Ben de aynı sorunu yaşadım. Erkeğin sorumluluk alması lazım, ailesine tabii ki bakması lazım. Erkek, erkek adam gibi davranmalı. Çocuklarının nafakasını ödemeli" demişti.
64942dd186b2455e90462e21.jpg

"ABİ BÖYLE ŞEYLER SORMAYIN"

Emina Jahovic, geçtiğimiz nisan ayında oğulları Yaman ve Yavuz ile İstanbul Havalimanı'nda görüntülenmişti. Çocukları ile Maldivler tatilinden gelen şarkıcı, "Tatilde yanınızda bir de beyefendi varmış. Sevgiliniz miydi?" sorusuna, "Öyle bir şey yok. Ben çocuklarımla tatil yaptım ve geri döndüm. Çocukların yanına böyle şeyler sormayın lütfen" yanıtını vermişti.
64942dd886b2455e90462e23.jpg

Yaman Sandal ise "Abi böyle şeyler sormayın ya" diyerek, gazetecilerden ricada bulunmuştu.
64942dde86b2455e90462e25.jpg

Cayrokopter kazası geçiren Melis Sandal: Mucize eseri kurtulduk!

Üst Alt