• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Murat Dalkılıç, Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'nun yıl dönümü kutlamasına dahil oldu!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Murat Dalkılıç, Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'nun yıl dönümü kutlamasına dahil oldu! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 87 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Murat Dalkılıç, Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'nun yıl dönümü kutlamasına dahil oldu!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64ab924d86b244354435027a.jpg

Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde gittiği eğlence mekanında kadınlarla dans ederken görüntülenmişti. Görüntülerin ardından açıklama yapan Doğulu, "Ben bu görüntüleri bu şekilde yayan kişinin benimle yakınlaşmak isteyen ama yakınlaşamayınca da bu şekilde davranan bir kişi olduğunu düşünüyorum. O gün o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum. Benimle konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim, bir müşkülü varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Bunun yerinin ve zamanının da bir önemi yok" demişti.

"NORMAL BİR KONUŞMA"

Neslihan Atagül de "Gürültülü bir ortamda yapılan normal bir konuşma" demiş ve aralarında bir kriz olmadığını söylemişti.

64ab903986b2443544350269.jpg

AŞK DOLU PAYLAŞIMLAR

Aldatma iddialarına kulak asmayan Neslihan ve Kadir Doğulu çiftinden evlilik yıl dönümlerine özel paylaşım geldi.

64ab906286b244354435026b.jpg

Yedinci yıllarını kutlayan oyuncu ikili, yaptıkları paylaşımla birlikte ayrılık iddialarını yalanlamış ve aşklarının dolu dizgin devam ettiğini belirtmiş oldu.

64ab906d86b244354435026d.jpg

MURAT DALKILIÇ DA DAHİL OLDU

İkilinin romantik yıl dönümü kutlaması, aralarına şarkıcı arkadaşları Murat Dalkılıç'ın da katılmasıyla eğlenceli bir hâl aldı. Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yayınladığı bir karede kendisiyle birlikte Atagül-Doğulu çiftini de paylaştı.

64ab90a286b244354435026f.jpg

Aynı anlarda kendi Instagram sayfasından paylaşım yapan Neslihan Atagül ise Murat Dalkılıç'ı göstererek, "Hâlâ bizimle" diye yazdı.

64ab90b086b2443544350271.jpg

Sonrasında bir paylaşım daha yapan güzel oyuncun videosunda; Atagül'ün elini eşi Doğulu'nun elinin üstüne koymasının ardından, Dalkılıç'ın da aynı hareketi yaparak kendi elini ünlü çiftin elinin üzerine koyduğu görüldü.

64ab90bd86b2443544350274.jpg

"ŞAKA ZANNETTİM"

Şarkıcı da kendi hesabından başka bir video yayınlayarak, Atagül ile Doğulu'nun kendisini bavuluyla birlikte yol kenarında bıraktığı anlara; "İlk önce şaka zannettim" notunu düştü.

64ab90cb86b2443544350276.jpg

İkilinin bu paylaşımları, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Kadir Doğulu’dan Onur Akay’a 1 milyon liralık rekor tazminat davası!
Neslihan Atagül'ün iddialı tarzı gündem oldu

Üst Alt