• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Mine Koşan: Tehditler aldım! Konuşmam yasak

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Mine Koşan: Tehditler aldım! Konuşmam yasak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 74 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Mine Koşan: Tehditler aldım! Konuşmam yasak
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

649d24cf86b24a69e8dd8b39.jpg

Mine Koşan, önceki gün Nişantaşı City's'de görüntülendi. Şişli'de oturdukları evin sahibi hakkında suç duyurusunda bulunan 64 yaşındaki şarkıcı, "Mahkemeler bu davalarla dolu. Herkes şikayetçi. Tehditler aldım. Konuşmam yasak" dedi.

"İNŞALLAH İNSANLAR MAĞDUR OLMAZ"

"Son dönemde bu haberler sürekli gündem oluyor. Sizce nasıl çözüm olunmalı?" sorusuna Koşan, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın bu konuyla ilgili çalışmalar yaptığını düşünüyorum. İnşallah insanlar mağdur olmaz" yanıtını verdi.
649d24f186b24a69e8dd8b3b.jpg

"HER YERDE SAHNE ALMIYORUM"

Ünlü şarkıcı, "Sahne için gelen tekliflerde seçici misiniz?" sorusu üzerine, "Verilen sözlere dikkat ederim. Taahhütler yerine geldiği zaman sorun olmuyor. Her yerde sahne almıyorum, seçiciyim" ifadelerini kullandı.
649d251186b24a69e8dd8b3d.jpg

Öte yandan Mine Koşan, yeni şarkıların yolda olduğunu belirtti.

Mine Koşan'ı görenler tanıyamadı! Sosyal medyanın diline düştü

Üst Alt