• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Merve Tektaş'tan kaybettiği eşi Selçuk Tektaş'a: Çok özledim!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Merve Tektaş'tan kaybettiği eşi Selçuk Tektaş'a: Çok özledim! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 113 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Merve Tektaş'tan kaybettiği eşi Selçuk Tektaş'a: Çok özledim!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

PiSliq

Üye

İtibar:

647c96ee86b24516a874bb6e.jpg

Şarkıcı Alişan'ın kardeşi ve menajerliğini üstlenen Selçuk Tektaş, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. 2009 yılında dünyaevine girdiği eşi ve kızlarıCeylan ile Eyşan'ın babası Selçuk Tektaş'ı kaybeden Merve Tektaş, eşine olan özlemini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla her fırsatta dile getiriyor.

''SENİ ÇOK SEVİYORUM''

Merve Tektaş son olarak eşiyle 2009 yılına ait bir karesini Instagram hesabından takipçileriyle paylaşı. Merve Tektaş'ın paylaşımına düştüğü ''15 yıl oldu ama iyi ki sen iyi ki. Seni çok seviyorum. Çok özledim çok'' şeklindeki not ise yürekleri dağladı.

647c950b86b24516a874bb5e.jpg

3 Haziran 2009 yılında ait bu kareyi yayınlayan Merve Tektaş'ın paylaşımını yoruma kapatması ise dikkatlerden kaçmadı.

DUYGU DOLU PAYLAŞIM

Eşinin vefatıyla yıkılan Merve Tektaş, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı bir diğer paylaşımında ise, 4 Haziran 2021'de çekilen ve ''Sevmek güzel bir şeydir'' notunun yer aldığı mutlu aile pozunu da yayınladı.

647c951986b24516a874bb60.jpg

SELÇUK TEKTAŞ'IN AİLESİNDEN DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Öte yandan; Yaşasaydı 12 Mayıs'ta 43. yaşını kutlayacak olan Selçuk Tektaş’ı ailesi doğum gününde unutmadı. Sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla duygularını dile getiren Tektaş Ailesi, Selçuk Tektaş'ın yeni yaşını kutladı.

647c95da86b24516a874bb65.jpg

"SENDEN SONRA HER ŞEY ÇOK ZOR"

Kardeşine olan özlemi gün geçtikçe artan Alişan, bir fotoğraf albümü paylaşıp altına şu notu düştü:

Alıntı Metni

647c960586b24516a874bb69.jpg

"ÖZLEMİNLE GEÇİRMEDİĞİM BİR SANİYEM YOK"

Selçuk Tektaş'ın vefatıyla zor günler geçiren annesi Suzan Tektaş ise duygularını şu sözlerle dile getirdi:

"Canım oğlum; bu sensiz geçen ikinci doğum günün. Hasretinle yanıp, özleminle geçirmediğim bir saniyem yok. Seni çok özledim paşam benim. Sensizliğe dayanamıyorum annem. Bizlere çok erken veda edişin gün geçtikçe yüreklerimizi daha da derinden dağlıyor. Ne yapacağım, nasıl yapacağım, bu acıya yürek nasıl dayanır bilmiyorum, benim canım Selçuk'um. Merhametli, vefalı, duyarlı, saygılı, sevgi dolu, çok kıymetli oğlum. Sana doyamadım canımın parçası. Her gün ziyaretine gelmek dahi yetmiyor bana. Oğlum; seni çok özledim. Zamansız gidişin bizleri derinden yaraladı. Bu acının tarifi ve telafisi yok maalesef, biliyorum. Rabbimin takdiri. İsyan değil bu haşa, çaresizlik. Ansızın aramızdan ayrılışına hala inanamıyorum. Hangi anne evladının acısına dayanabilir ki. Çaresiz kaldığım tek durum ve bu acı beni gündem güne daha çok kahrediyor. Yarım eksildi. Diğer yarım, yanımda kalan canlarımın kokusunu içime çekerek hayata tutunmaya çalışıyorum ama nafile. Seni çok özledim gülen yüzlü, güzel kalpli oğlum. Rüyalarda buluşalım yavrum. Seni çok seviyorum annem."

647c95f086b24516a874bb67.jpg

"SENİ ÇOK SEVİYORUM"

Eşinin vefatıyla yıkılan Merve Tektaş aile fotoğraflarını paylaşıp altına şu notu düştü:

Alıntı Metni

647c962886b24516a874bb6b.jpg

Merve Tektaş kaybettiği eşi Selçuk'a seslendi: Biz elbet bir gün buluşacağız!
Merve Tektaş'tan kızı Ceylan'a: Benim güzel meleğim iyi ki doğdun!

Üst Alt