• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Mauro Icardi'den Ümit Özat'a: Sözünü tutacağını umuyorum

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Haberleri kategorisinde CheZz tarafından oluşturulan Mauro Icardi'den Ümit Özat'a: Sözünü tutacağını umuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 73 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Haberleri
Konu Başlığı Mauro Icardi'den Ümit Özat'a: Sözünü tutacağını umuyorum
Konbuyu başlatan CheZz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Laufey

CheZz

Üye

İtibar:

Mauro Icardi'den Ümit Özat'a: Sözünü tutacağını umuyorum

Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi, Fenerbahçe'nin eski kaptanı Ümit Özat'a sosyal medya hesabından çağrı yaparak sözünü tutmasını istedi. Icardi, "Sözünü tutacağını umuyorum, seni bekliyoruz." dedi.

Galatasaray’ın Ankaragücü’nü 4-1 yendiği maçta 2 gol atan Mauro Icardi, gol sayısını 21’e yükseltince Ümit Özat’ın verdiği sözünü unutmadı. Instagram’dan bir paylaşım yapan Icardi Özat'a çağrıda bulundu. Icardi, “Ümit sözünün arkasında bir adam olduğunu ve sözünü tutacağını umuyorum. Bütün taraftarımız ve ben, seni sarı kırmızı saçla görmeyi bekliyoruz.” ifadelerini kullandı. NE OLMUŞTU? Sezon başında “Mauro Icardi 20 gol atsın, Allah çarpsın saçımı sarı kırmızıya boyarım.” diyen Ümit Özat, Arjantinli futbolcu 19 gole ulaştığında Twitter hesabından “Allah’ın varsa 1 gol daha atmazsın.” paylaşımı yapmıştı.
yMBirWATy0aT1EQu6RJw0Q.jpg

Laufey

ZF Kullanıcı Sorumlusu
Emektar Üye

İtibar:

Teşekkürler

Üst Alt