• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Macron futbol efsaneleriyle yardım maçı için sahada

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dünyadan Haberler kategorisinde EbrulimMm_88 tarafından oluşturulan Macron futbol efsaneleriyle yardım maçı için sahada başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dünyadan Haberler
Konu Başlığı Macron futbol efsaneleriyle yardım maçı için sahada
Konbuyu başlatan EbrulimMm_88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

İtibar:

Macron futbol efsaneleriyle yardım maçı için sahada

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, çocuk sağlığı yardım kuruluşuna para toplamak amacıyla düzenlenen etkinlikte futbol efsaneleriyle sahaya çıktı.

waVyKkCvLUaKcJa2FRsPGA.jpg

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ülkesini Paris Yaz Olimpiyatları'na hazırlarken bu kez sportif yeteneklerini gösterdi.
UeRmLTbTz0K7SzeL1HGQKg.jpg

Futbol hayranlığı ile tanınan Macron, Paris'in batısındaki Yvelines'teki bir kulüpte futbol efsaneleri ve ünlü oyuncularla birlikte düzenlenen yardım maçı için forma giydi.
81Z6pQH1LUKDPk-51rOHfQ.jpg

First Lady Brigitte Macron'un başkanlığını yaptığı bir çocuk sağlığı yardım kuruluşuna para toplamak amacıyla yapılan etkinlikte, eski Dünya Kupası kazananlarından Laurent Blanc ve Didier Deschamps da yer aldı.
TcADU6Qs1USdoe2NaOlRXg.jpg

Modern Fransa'nın şimdiye kadarki en genç cumhurbaşkanı olarak bilinen 46 yaşındaki Macron, 2017 yılında seçildiğinden bu yana, atletik becerilerini ve fiziğini sergilemek için gördüğü birçok fırsatı değerlendirdi.
Ve22rH2lLUSNoMA6diu_QA.jpg

Macron'nun bu yılın başlarında, boks yaptığı fotoğraflar sosyal medyada viral olmuş ve Rusya Devlet Başkanı Putin'e misilleme olarak algınlanmıştı.
eXcRtH8Ub0uz4_SKHhhPqA.jpg

Fransa cumhurbaşkanı Macron, orta saha oyuncusu olarak çıktığı sahada Didier Drogba ve Eden Hazard gibi futbol ikonlarıyla birlikte oynadı. Maça ayrıca MMA dövüşcüsü Cyril Gane ve eski Alman kaleci Jens Lehmann gibi diğer önemli isimler de katıldı.
szVzsZTC4UWwNWRir5ruqg.jpg

Futbol sahasına pek de yeni olmayan Macron daha önce de bir yardım maçına katılmıştı.
EvjoI1CE2EWEfUF25BKw4g.jpg

Bu yardım maçı, 26 Temmuz - 11 Ağustos tarihleri arasında Paris'te gerçekleşecek olan uluslararası Olimpiyat gösterisi öncesinde, Macron'un hem hayırsever amaçları hem de milli ruhu teşvik etme aracı olarak sporla devam eden ilişkisinin altını çiziyor.
ILgakBDpTkSIlYJZps-_2g.jpg

8jO-a2iRRkaIN74ghNlm3w.jpg

dlaCWHTe7k2i4YQr8BkK1g.jpg

Üst Alt