• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

LGS sınav sonuçları sorgulama 2023: LGS sonuçları ne zaman açıklanacak?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan LGS sınav sonuçları sorgulama 2023: LGS sonuçları ne zaman açıklanacak? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 106 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı LGS sınav sonuçları sorgulama 2023: LGS sonuçları ne zaman açıklanacak?
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

LGS sınav sonuçları sorgulama 2023: LGS sonuçları ne zaman açıklanacak?

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınav sonuçları, güzel bir lisede okuma hayaliyle sınava giren öğrenciler tarafından sorgulanıyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan 2023 sınav takvimi sonrasında, LGS sonuçları için tarih belli oldu. Peki, LGS sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

2023 LGS sınav sonuçları için geri sayım başladı. 4 Haziran tarihinde ülke genelinde uygulanan LGS sınavının ardından binlerce öğrenci sonuçlar için gözlerini MEB'e çevirdi. Peki, LGS sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? 2023 LGS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? LGS merkezî sınav sonuçları 26 Haziran'da açıklanacak. Aynı gün yerleştirme sürecine ilişkin LGS tercih ve yerleştirme kılavuzu yayımlanacak.
ikvE_XZj0kiox1sdJMSIdw.jpg
2023 LGS SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI LGS soru ve cevap anahtarı, sınavın tamamlanmasından kısa bir süre sonra www.meb.gov.tr adresinde yayımlandı. Sınava katılım sağlayan öğrenciler, www.meb.gov.tr adresinden sözel ve sayısal kitapçıkları görüntüleyebiliyor.

Üst Alt