• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Lenfoma kanseriyle mücadele eden Hakan Özoğuz'dan sağlık durumuna ilişkin açıklama

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Lenfoma kanseriyle mücadele eden Hakan Özoğuz'dan sağlık durumuna ilişkin açıklama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 79 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Lenfoma kanseriyle mücadele eden Hakan Özoğuz'dan sağlık durumuna ilişkin açıklama
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6489f72786b2451ef85cc9a2.jpg

Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz'un ikiz kardeşi, aynı zamanda grubun gitaristi olan Hakan Özoğuz'un, "lenf kanseri (lenfoma) nedeniyle tedavi gördüğü" haberleri basına yansımıştı.

Hakan Özoğuz, geçtiğimiz yıl 11 Ağustos'ta Twitter hesabından "Daha önce de paylaşmış olduğum rahatsızlığımın tedavisinden dolayı önümüzdeki konserlerin bazılarında yer alamayabilirim. Sahalarda görüşmek üzere arkadaşlar" mesajını yayınlamıştı.

ZAYIF HALİ DİKKATLERDEN KAÇMAMIŞTI

Lenfoma (lenf kanseri) tedavisi nedeniyle bir süredir Athena'nın bazı konserlerine katılmayan müzisyen, en son grubun 9 Eylül’de Harbiye Açıkhava’da verdiği konserde sahneye çıkmış, kilo verdiği dikkatlerden kaçmamıştı.

6489f3e286b2451ef85cc985.jpg

"SENELERDİR SESSİZ ŞEKİLDE İLERLİYORDU"

Sağlık durumu merak konusu olan ünlü gitarist, geçtiğimiz eylül ayında sosyal medya üzerinden yeni bir açıklamada bulunmuştu:

Alıntı Metni

6489f45186b2451ef85cc98a.jpg

"GEÇTİ GİTTİ"

Tedavisinin iyi gittiğin açıklayan Hakan Özoğuaz'ın paylaşımına; şarkıcı Şevval Sam "Geçti gitti" yorumunu yazarken, yönetmen Murat Şeker'den ise "Kardeşim acil şifalar" mesajı gelmişti.

6489f45f86b2451ef85cc98c.jpg

Hakan Özoğuz zorlu günleri geride bıraktı. Sosyal medya hesabından sağlık durumuna ilişkin bir açıklama videosu yayınlayan Özoğuz, hastalığı atlattığını duyurdu.

''TEDAVİ SÜRECİMİN SONUNA GELDİM''

Müjdeli haberi sevenlerine çektiği bir video ile duyuran ünlü müzisyen, ''Herkese selamlar. Bildiğiniz üzere bir tedavi sürecindeydim ve artık bu sürecin sonuna geldiğimi sizlere haber vermek istiyorum. Her şey olması gerektiği gibi yolunda ilerliyor çok şükür. Kontrol altında'' ifadelerini kullandı.

6489f6b986b2451ef85cc99b.jpg

''İYİ DİLEK VE DUALARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM''

Sevenlerine ve tedavi sürecinde kendisiyle ilgilenen doktorlara da teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Özoğuz, açıklamasının devamında ise şunları söyledi:

Alıntı Metni

6489f6c586b2451ef85cc99e.jpg

Gökhan-Hakan Özoğuz'a sürpriz doğum günü

Üst Alt