• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

KYK yurt ücreti ne kadar olacak? 2023-2024 KYK yurt ücretleri

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan KYK yurt ücreti ne kadar olacak? 2023-2024 KYK yurt ücretleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 233 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı KYK yurt ücreti ne kadar olacak? 2023-2024 KYK yurt ücretleri
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

KYK yurt ücreti ne kadar olacak? 2023-2024 KYK yurt ücretleri

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü, yeni dönem yurt başvuruları henüz başlamadı. Yurt başvuru tarihinin yanı sıra yurtların 2023-2024 barınma ücret tarifesi de merak konusu oldu. Peki, KYK yurt ücretleri ne kadar?

UJwEjdpVkEylxn2OTuRpOQ.jpg

Bu yıl ilk kez üniversiteli olan adayların KYK yurt başvuruları bekleniyor. KYK yurt başvuru tarihi beklenirken bir yandan da güncel yurt ücretlerinin ne kadar olduğu merak konusu oldu. İşte, KYK yurt fiyatları hakkında son bilgiler...
mWzWIXM7DESZcSZ6F3FW8Q.jpg

2023-2024 eğitim öğretim dönemi öncesinde KYK yurt ücretleri henüz açıklanmadı.KYK yurt ücretleri geçtiğimiz yıl 250 ile 450 lira arasında değişiyordu.
3JXCp_BzTESKSDSmrl1B2w.jpg

Geçtiğimiz yıl üniversite sonuçları 15 Ağustos'ta ilan edilmişti, yurt başvuruları ise 24 Ağustos’ta başlamıştı.2023-2024 eğitim - öğretim dönemi yurt başvurularının ağustos ayının son haftasında başlaması bekleniyor.Bu kapsamda bilgiler geldikçe haberimizde yer vereceğiz.
dxaeJ9UCFke2bJoqdj3HSA.jpg

KYK yurtlarının açılış tarihi henüz netlik kazanmadı.YKS sonuçlarına göre bir programa kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri 28 Ağustos-1 Eylül 2023 tarihleri arasında, elektronik kayıtlar ise 28-30 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapılacak.KYK yurtlarına başvuruların başlamasının ardından, sonuçların ilanı ile yurtların açılış tarihi de netleşecek.Bu hususta resmi kurum ve kişilerden gelen bilgileri haberimizde paylaşacağız.

Üst Alt