• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

KPSS tercihleri ne zaman başlayacak? ÖSYM 2023 KPSS 2023/2 tercihleri bekleniyor

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan KPSS tercihleri ne zaman başlayacak? ÖSYM 2023 KPSS 2023\/2 tercihleri bekleniyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 106 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı KPSS tercihleri ne zaman başlayacak? ÖSYM 2023 KPSS 2023\/2 tercihleri bekleniyor
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

KPSS tercihleri ne zaman başlayacak? ÖSYM 2023 KPSS 2023/2 tercihleri bekleniyor

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yayımlanan sınav takvimi ile KPSS 2023/2 tercih tarihleri netlik kazandı. Memur olma amacıyla KPSS'nin Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilgileri, Alan Bilgisi ve ÖABT oturumlarına katılım gösteren adaylar şimdi o tarihleri öğrenmek istiyor. Peki, KPSS tercihleri ne zaman başlayacak?

bk1_BXREH0-tLAT5MS5_iA.jpg

Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS-2023/2) tercihlerinin ne zaman yapılacağı, bu yıl yapılan KPSS (Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilgileri, Alan Bilgisi ve ÖABT sınavlarına katılım sağlayan adaylar tarafından sorgulanıyor. İşte, 2023 KPSS tercihlerinde son durum...
SIIjEmNpxUqLFOOXBUn_aA.jpg

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yayımlanan KPSS takvimiyle birlikte tercih tarihleri belli oldu.KPSS tercihleri ÖSYM'nin takvimine göre; 20 Aralık 2023 tarihinde başlayacak ve 27 Aralık 2023 tarihinde son bulacak.
YLSUHLz8_Uy3E9j93nVqEg.jpg

KPSS tercih işlemleri, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numarası ve aday şifresi kullanılarak bireysel olarak yapılacak.

Üst Alt