• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

KPSS 2023/1 tercih ve yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? Tüm gözler ÖSYM'de

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan KPSS 2023\/1 tercih ve yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? Tüm gözler ÖSYM'de başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 134 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı KPSS 2023\/1 tercih ve yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? Tüm gözler ÖSYM'de
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

KPSS 2023/1 tercih ve yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? Tüm gözler ÖSYM'de

KPSS 2023/1 tercih ve yerleştirme sonuçları adayların gündeminde ilk sıralarda yer alıyor. PSS-2023/1 tercihleri için başvuru süreci sona ermişti. Tercihlerini yapan on binlerce aday, kamuda istihdam edilmek için sonuçlara odaklandı. Tüm gözler şimdi ÖSYM'den gelecek açıklamalarda. Peki, KPSS 2023/1 tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

XC9n3LM8bE2VJ1eggLPNVg.jpg

KPSS 2023/1 tercih ve yerleştirme sonuçları bu haftanın önemli gündem maddeleri arasında bulunuyor. 6-13 Temmuz tarihleri arasında online olarak yapılan KPSS 2023/1 tercihlerinin ardından şimdi de sonuçlar gündemde. Tercihlerini yapan adaylar, ÖSYM'nin değerlendirme işlemi sonrasında yerleştirme işlemlerine odaklandı. İşte, KPSS 2023/1 tercih sonuçlarına dair son bilgiler...
TqP207RJk0m1_T4J_4HPmA.jpg

KPSS 2023/1 tercih sonuçları ÖSYM tarafından ilan edilecek. Öte yandan sonuçlara dair tarih bilgisi ise resmi kaynaklardan paylaşılmadı.KPSS tercih sonuçlarının yakın zaman içinde erişime açılması bekleniyor.Bu kapsamda resmi kurum ya da kişilerden bilgiler geldikçe haberimizde yer vereceğiz.
rZfuWWrhWUmLxsGMBemNDw.jpg

Yerleştirme işlemlerinde ortaöğretim mezunları için KPSSP94, ön lisans mezunları için KPSSP93 ve lisans mezunları için KPSSP3 puanı kullanılacak.

Üst Alt