• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Kartal'dan şampiyonluk sözleri!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fenerbahçe kategorisinde Dolunay tarafından oluşturulan Kartal'dan şampiyonluk sözleri! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 111 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fenerbahçe
Konu Başlığı Kartal'dan şampiyonluk sözleri!
Konbuyu başlatan Dolunay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Dolunay

Administrator
ForumAdmin
ZFN Sahibi
Medeni Hali
vtEvVy
Mesleği
System Administrator

İtibar:

Fenerbahçe'de üçüncü kez teknik direktörlük görevine getirilen İsmail Kartal, taraftara çağrıda bulundu. Tecrübeli teknik adam, Fenerbahçe'nin resmi Twitter hesabından paylaşılan video ile taraftara şu şekilde seslendi: "Birlikte sevineceğiz, birlikte üzüleceğiz. Omuz omuza başaracağız. Yeter ki inanalım. Hepinizi çok seviyorum." "Bu çile dönemini bitirmeliyiz" "Fenerbahçe olarak tam 9 yıl ızdırap çektik. Duygularınızı çok iyi biliyorum. Bu camianın bir evladı olarak, bunu içime sindiremiyorum. Artık bu çile dönemini bitirmeliyiz." "Şampiyon olacağız!" "Büyük Fenerbahçe taraftarına çağrımdır; bu takımın sizin coşkunuza, inancınıza ve koşulsuz desteğinize ihtiyacı var. Siz yüreğinizi ortaya koydukça, bu takım daha da şahlanacak ve Allah'ın izniyle şampiyon olacağız. Takımı ayakta tutan sizin varlığınız ve enerjinizdir. Vakit, tek yumruk olma vaktidir. Haydi büyük Fenerbahçe" ???????? Fenerbahçe'den İsmail Kartal paylaşımı:"Teknik Direktörümüz İsmail Kartal'dan Büyük Taraftarımıza: "Bu takımın sizin inancınıza, sizin koşulsuz desteğinize ihtiyacı var! Vakit tek yumruk olma vakti!"pic.twitter.com/RicQUoLowO— Futboo (@FutbooCom) July 3, 2023

Üst Alt