• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Karsu deprem felaketi nedeniyle düğünü erteledi!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Karsu deprem felaketi nedeniyle düğünü erteledi! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 202 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Karsu deprem felaketi nedeniyle düğünü erteledi!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64c7553486b24735684c8946.jpg

Karsu, geçtiğimiz akşam Girne Rocks Hotel'de sahne aldı. Konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, "Kıbrıs'ta ilk kez konser vereceğim için çok heyecanlıyım" dedi.

Yeni projeleri hakkında bilgi veren Karsu, "Yeni şarkıların hazırlığını yapıyorum. Bir yandan da Hollanda'da yemek programımın üçüncü sezonu çıkacak. Vakıf çalışmalarını da yürütüyorum. Depremzedeler için gerçekleştirdiğimiz projeler devam ediyor" açıklamasını yaptı.
64c7553c86b24735684c8948.jpg

"İNSANLARI ÇOK ETKİLEMİŞ"

Deprem sürecinde yardım faaliyetleriyle dikkat çeken şarkıcı, "Depremden sonraki süreçte şarkı söylemenin çok doğru olmayacağını düşündüm fakat 'Neredesin Sen' yorumumdaki bağırdığım kısım insanları çok etkilemiş. 'İçimdeki bütün ağıtları orada söylemişsin' diyenler oldu. Böyle durumlarda müzik insanların çok değerli duygularını ifade edebiliyor" şeklinde konuştu.
64c7554586b24735684c894b.jpg

"DÜĞÜN TARİHİ BELİRSİZ"

"Düğün hazırlıkları nasıl gidiyor?" sorusuna Karsu, "Depremden dolayı düğünü ertelemek zorunda kalmıştık. Şimdilik tarihi belirsiz" yanıtını verdi.

‘Ellerim Avrupalı ama kalbim Türk'

Üst Alt