• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Kanser tedavisi gören Tanyeli'ye evlilik yıl dönümü sürprizi

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Kanser tedavisi gören Tanyeli'ye evlilik yıl dönümü sürprizi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 118 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Kanser tedavisi gören Tanyeli'ye evlilik yıl dönümü sürprizi
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64c0b26486b24a4a98f40c73.jpg

Asıl adı Öznur Kral olan oryantal Tanyeli, ilk evliliğini 14 yaşında yapmış ve Taylan ismini verdiği oğlu dünyaya gelmişti. 2014 yılında Bursalı iş insanı İlker Sünneli ile nikâh masasına oturan 52 yaşındaki ünlü ismin, geçtiğimiz ay pankreas kanserine yakalandığı öğrenilmişti.

Vücudunda 5 buçuk santim büyüklüğünde kist olduğunu açıklayan oryantal Tanyeli'nin sağlığına kavuşması için hastanede tedavisine başlanmıştı.

64c0b0d786b24a4a98f40c69.jpg

HASTANE ODASINDA SÜRPRİZ

Sık sık sağlık durumu hakkında sosyal medyadan takipçilerine bilgi veren Tanyeli, son olarak paylaştığı duygusal bir videoyla gündeme geldi.

64c0b0f586b24a4a98f40c6b.jpg

Ünlü isim, eşi İlker Sünneli'nin evlilik yıl dönümlerinde hastane odasına elinde orkideyle girdiği anların videosunu çekerek Instagram sayfasından yayınladı.

64c0b10486b24a4a98f40c6e.jpg

"TEŞEKKÜRLER YOL ARKADAŞIM"

Videosuna, "Teşekkürler yol arkadaşım, eşim" mesajını yazan Tanyeli'ye eşinin verdiği çiçeklerde ise "Evliliğimizin 10'uncu yılı kutlu olsun güneşin kızı..." notunun yazdığı görüldü.

Kansere yakalanan Tanyeli'ye eşinden destek! 'Seni çok seviyorum canım karım'
Tanyeli: Size güzel görünmek için uygulama kullanıyorum

Üst Alt