• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Jessica May'in tarih merakı! Elindeki kitaplar dikkat çekti

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Jessica May'in tarih merakı! Elindeki kitaplar dikkat çekti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 101 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Jessica May'in tarih merakı! Elindeki kitaplar dikkat çekti
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64c5057386b24a6a44feb034.jpg

Yeni projesi için binicilik dersleri almaya başlayacağını belirten Jessica May, "Bu ülkenin tarihini hep merak etmişimdir. Elimden geldiğince araştırıyorum ama şimdi daha detaylı araştırmam gerekecek çünkü yakın zamanda 1300'lü yıllara kadar uzanan ve günümüze de değinen, beni çok heyecanlandıran bir filmde rol alacağım. Kendimi çok şanslı hissediyorum" dedi.

"RİZE HARİKA BİR ŞEHİR"

Geçtiğimiz günlerde eşi Hüseyin Kara ile birlikte eşinin memleketi Rize'ye giden oyuncu "Yaylaları gezdik ve bol bol böğürtlen yedim. Sahiplendiğimiz köpeğimiz ile hasret giderdim. Çok iyi geldi bana. Rize harika bir şehir" açıklamasını yaptı.
64c5057986b24a6a44feb036.jpg

"BARBIE AKIMINA POZİTİF BAKMIYORUM"

Jeesica May, son günlere damga vuran Barbie akımı ile ilgili soruya ise "Filmi izlemedim, izlemek istiyorum. Çocukluğumun bir parçası, ben de çok oynamıştım ama Barbie akımına pozitif bakmıyorum. Kıyafet ve güzellik algısı üzerine kurulan bu akım benim dikkatimi çekmiyor" yanıtını verdi.
64c5059286b24a6a44feb038.jpg

Jessica May'in ehliyet sorunu çözüldü!

Üst Alt