• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Jennifer Lawrence'tan 'Açlık Oyunları' ve 'Alacakaranlık' itirafları!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Jennifer Lawrence'tan 'Açlık Oyunları' ve 'Alacakaranlık' itirafları! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Jennifer Lawrence'tan 'Açlık Oyunları' ve 'Alacakaranlık' itirafları!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

649af44486b24a5318031020.jpg

'Umut Işığım' filmi ile Oscar kazanan Jennifer Lawrence, 2012 yılında başlayan ve 2015'e kadar dört filmi kapsayan, distopik bir dünyada geçen Açlık Oyunları serisinde canlandırdığı 'Katniss Everdeen' rolüyle hafızalara kazındı.

HEMEN REDDETTİLER!

İlk filmde kamera karşısına geçtiğinde 20 yaşında olan 32 yaşındaki aktris, ABD'li yazar Suzanne Collins'in aynı adlı romanından uyarlanan Açlık Oyunları sayesinde şöhreti yakalamadan önce yine bir kitap uyarlaması olan 'Twilight' (Alacakaranlık) serisi için seçmelere katıldığını ama anında reddedildiğini söyledi.
649af44d86b24a5318031022.jpg

"BAMBAŞKA BİR HAYATIM OLURDU"

Alıntı Metni

"GEZEGENDEKİ EN ÜNLÜ İNSAN OLMAK İSTEMEDİM"

Hollywood’un aranan isimlerinden Lawrence, kendisine Açlık Oyunları teklifi geldiğinde rolü kabul etme konusunda kararsızlık yaşadığını belirterek, "Bu düzeydeki şöhret aklımda olan bir şey değildi. Asla gezegendeki en ünlü insan olmak istemedim. Bu hayal ettiğimden çok farklı bir hayattı" ifadelerini kullandı.
649af49486b24a5318031026.jpg

3.3 MİLYAR DOLAR HASILAT!

Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner'ın başrollerinde olduğu, beş filmi kapsayan Alacakaranlık serisi, dünya çapında 3.3 milyar dolar hasılat elde etti.
649af45886b24a5318031024.jpg

Jennifer Lawrence: Kilom en büyük sohbet konusu oldu!

Üst Alt