• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Işın Karaca: Piyasanın ne düşündüğü hiç umurumda değil!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Işın Karaca: Piyasanın ne düşündüğü hiç umurumda değil! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 169 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Işın Karaca: Piyasanın ne düşündüğü hiç umurumda değil!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

648ab00a86b247428c6dd749.jpg

Işın Karaca, Kral Müzik internet sitesinin sorularını yanıtladı. "Senfoni albümü çıkarmak riskli değil mi? Satış kaygın var mı?" sorusuna ünlü şarkıcı, "Çok piyasayı düşünerek hareket etmiyorum. Piyasanın ne düşündüğü ve nasıl müziklerin sattığı kariyerim boyunca hiç umurumda olmadı" cevabını verdi.

"PARAN VARSA VARSIN"

"Son zamanlarda dinlediğin, seni heyecanlandıran şarkılar veya şarkıcılar yok mu?" sorusu üzerine ise Karaca, "Ne yazık ki çok aynı geliyor duyduğum şarkılar. Listelerdeki algoritmalardan da hiç hoşnut değilim. Çok savaşan, güzel müzikler de var ama bir şekilde paylaşılamıyorlar ve algoritma onları öne çıkarmıyor. Haksız rekabetin olduğu bir ortamda yarışıyoruz. Paran varsa varsın. Paran yoksa yoksun. Böyle bir sistem oldu ne yazık ki. Elbette bunların arasında sıyrılan güzel işler oluyor ama beni yine eski müzikler çekiyor. Sanırım 2005 ya da 2006 en beğendiğim albümlerin çıkış tarihleri. Ondan sonrasında pek bir şey dinleyebildiğimi söyleyemem. Şarkılar şarkı formatında değil. Ya prozodi hataları var ya da edebiyattan yoksun. Anlayacağın müzikten bana biraz uzak geliyor şarkılar" ifadelerini kullandı.
648ab00f86b247428c6dd74b.jpg

Selen Görgüzel'den sesini eleştiren Işın Karaca'ya tepki!

Üst Alt