• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

İddialı stiliyle dikkat çeken Neslihan Atagül'den 'ihanet' iddiasına cevap!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan İddialı stiliyle dikkat çeken Neslihan Atagül'den 'ihanet' iddiasına cevap! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 72 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı İddialı stiliyle dikkat çeken Neslihan Atagül'den 'ihanet' iddiasına cevap!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

PiSliq

Üye

İtibar:

647aef5c86b24569a00f3f50.jpg

30 ülkeden gelen televizyon dünyasının önemli isimlerinin buluştuğu Academy Day’in kapanış partisi, dün gece The Peninsula İstanbul’da gerçekleşti. Neslihan Atagül, geceye tek başına katıldı.

"KÜÇÜL BİR TATİL YAPARIM"

Basın mensuplarının sorularına yanıt veren Atagül, "Biraz dinleneceğim. Küçük bir tatil yaparım. Projeleri değerlendirme aşamasına geçeceğim" dedi.
647aed8c86b24569a00f3f2e.jpg

İDDİALI ELBİSESİ GÖZ KAMAŞTIRDI

Geçtiğimiz aylarda eşi Kadir Doğulu'nun Çeşme'de bir kadın ile samimi görüntülerinin ardından ihanet iddiaları ortaya çıkmıştı. Derin sırt dekolteli mini elbisesiyle tüm bakışları üzerinde toplayan güzel oyuncu, hakkında çıkan 'aldatıldı' haberlerine cevap verdi.
647aed8686b24569a00f3f2c.jpg

"YAZILANLAR GERÇEK DIŞI"

Eşiyle mutlu olduğunu vurgulayan Atagül, "Arkadaşlar, hiçbirinize bu zamana kadar nezaketsizce bir davranışta bulunmadım. Gerçekten duyulacağımı bilsem hepinizle muhabbet etmek isterim. Ancak ben ne söylersem söyleyeyim herkes kendine göre algılıyor ve anlaşılamıyorum. Bu yazılan ve çizilen her şey gerçek dışı. Biz gayet memnunuz, keyfimiz ve neşemiz yerinde" dedi.
647aee0e86b24569a00f3f34.jpg

"NESLİHAN DIŞINDA İMAM NİKAHLI EŞİM YOK"

Alaçatı'daki bir mekanda başka bir kadınla sarmaş dolaş halde objeltiflere yansıyan ve imam nikâhı haberiyle manşetlere çıkan Doğulu, söz konusu iddiaları kesin bir dille yalanlarken, "O gün o kadıncağız dışında 80 kişiyle konuştum. Benim Neslihan’dan başka imam nikahlı eşim yok" demişti.
647aedc486b24569a00f3f32.jpg

BAKÜ'DE AŞK TAZELEDİLER

Eşine güvenen, görüntülere ve sosyal medyada konuşulanlara kulak asmayan Neslihan Atagül, eşi ile Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye uçmuş ve oyuncu çift adeta aşk tazelemişti.
647aedb086b24569a00f3f30.jpg

Neslihan Atagül oyunculuğa nasıl başladığını anlattı: Evimizde internet yoktu

Üst Alt