• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

İbrahim Tatlıses mütevazi teknesinde dümene geçti

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan İbrahim Tatlıses mütevazi teknesinde dümene geçti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 87 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı İbrahim Tatlıses mütevazi teknesinde dümene geçti
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64bf94a186b247075c320599.jpg

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz haftalarda gündüz kuşağı dizisi 'Yeşil Vadi'nin Kızı’nda 'Melissa' karakterine hayat veren Beren Gökyıldız ile ilgili düşüncelerini sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

"KİLO VERİNCE YANAKLARININ ŞİŞİ İNECEK"

Ünlü türkücü, başrol oyuncusu Gökyıldız'a 5-6 kilo vermesi gerektiği tavsiyesinde bulunmuştu:

Alıntı Metni

64bf97c386b247075c3205a9.jpg

"ŞİDDETİN AĞABABASIDIR"

Tatlıses'e yönelik sert ifadeler kullanan Serap Paköz, "Şiddete meyilli insanların eli dursa ağzı durmaz. İbrahim Tatlıses bu ülkede şiddetin ağababasıdır. Fiziki şiddet uygulayamayacak hale gelince psikolojik şiddete başvuruyor. Şaşırdık mı? Ben hiç şaşırmadım. Şiddet yanlısı olmak bir karakter sorunudur ve kişi kendini bundan alıkoyamaz. Hâlâ 'İmparator' diye baş tacı yapanlar da en az onun kadar kışkırtıcıdır" açıklamasını yapmıştı.

"İÇİNİZDEN GELEN ÇİRKİNLİKLERİ YAZDINIZ"

'İmparator' lakaplı İbo, Serap Paköz'ün çok konuşulan sözlerine cevap vermişti:

Alıntı Metni

64bf97d586b247075c3205ab.jpg

MÜTEVAZI TEKNEYLE GEZİNTİDE

İbrahim Tatlıses, önceki gün Akvaryum Koyu'nda görüntülendi. Oğlu İdo’nun ismini taşıyan mütevazı teknesi ile gezintiye çıkan şarkıcı, teknenin dümenine geçti.
64bf97a586b247075c3205a7.jpg

KOYLARI GEZDİ

Kalabalık bir grup ile yarım saat koya demir atan şarkıcı, günün geri kalanını koyları gezerek geçirdi.
64bf977086b247075c3205a4.jpg

Ayşegül Yıldız'dan Tatlıses açıklaması! 'Azrail 0, İbrahim Bey 3'
İbrahim Tatlıses'ten torunu Mert Tatlıses’e: O kirayı ben bahşiş veririm!

Üst Alt