• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Hilaria Baldwin'den eşi Alec Baldwin hakkında ilginç açıklama! 'Bazen sekizinci çocuğum gibi hissediyorum'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Hilaria Baldwin'den eşi Alec Baldwin hakkında ilginç açıklama! 'Bazen sekizinci çocuğum gibi hissediyorum' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 83 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Hilaria Baldwin'den eşi Alec Baldwin hakkında ilginç açıklama! 'Bazen sekizinci çocuğum gibi hissediyorum'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6494810986b2455e90462fae.jpg

Alec Baldwin, Ekim 2021'de ABD'nin New Mexico eyaletinde, Santa Fe yakınlarındaki Rust filminin setinde rolüne çalışıyordu. Bu sırada içinde gerçek mermi olduğunu bilmediğini açıkladığı, sahnede kullanılacak silahı ateşledi. Merminin isabet ettiği görüntü yönetmeni Halyna Hutchins hayatını kaybetmiş, yönetmen Joel Souza da ağır yaralamıştı.

64947f2086b2455e90462f95.jpg

Hutchins'in ölümü sonrası Baldwin’e 'taksirle öldürme' suçlaması yöneltilmişti. Ünlü oyuncu ise suçlamaları reddetmiş, silahın tetiğini çekmediğini söylemişti. Ünlü aktör ve eşi, Baldwin'in görüntü yönetmenini kazara vurarak öldürmesinin ardından zor günler geçirmişti. Mahkeme ünlü aktörü cinayet davasında suçsuz bulmuştu.

64947f9786b2455e90462f98.jpg

EŞİ VE ANNELİK HAKKINDA KONUŞTU

Evliliklerinde 10 yılı geride bırakan çiftin mutlu birlikteliği devam ediyor. Aralarındaki 26 yaşlık fark nedeniyle sık sık eleştirilere maruz kalan ikiliden Hilaria Baldwin, annelik hakkında ve eşiyle ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme geldi.

64947fa786b2455e90462f9a.jpg

''ALEC'E BABAM YAŞINDA BİR ADAM GİBİ BAKMIYORUM''

En küçüğü 9 aylık olmak üzere, Carmen, Raphael, Leo, Romeo, Eduardo, Maria ve Ilaria adında 7 çocuğu olan Hilaria Baldwin, verdiği röportajda anneliği anlatırken 65 yaşındaki Alec ile olan ilişkisi hakkında da ilginç bir açıklama yaptı. 7 çocuk annesi olmasına rağmen bazen eşi Alec Baldwin'in 8'inci çocuğuymuş gibi hissettiğini söyledi.

64947ffc86b2455e90462f9d.jpg

Eşiyle aralarındaki yaş farkından dolayı hakkında ''Babası yaşında bir adamla evlendi'' şeklinde yorumlar yapılan Hilara, ''Aramızdaki yaş farkının evliliğimizde olumsuz hiçbir etkisi yok. Babamla sorun yaşamıyorum ve Alec'e 'babam yaşında bir adam' gibi bakmıyorum. Hatta Alec de bazen çocuklaşıyor ve ben onun annesi gibi hissediyorum'' dedi.

6494800d86b2455e90462fa0.jpg

Romper ile yaptığı röportajda Hilaria, bebek sahibi olmaktan "sevgi yaratmak" olarak bahsetti ve bebek evresine taptığını söyledi. Hilaria, başkalarına, özellikle de kocasına bakmaktan gerçekten hoşlandığını sözlerine ekledi.

6494801b86b2455e90462fa2.jpg

''BÜYÜK İHTİMALLE SON BEBEĞİM''

Baldwinlerin ailelerini genişletmeye devam etmeyi planlayıp planlamadıklarına gelince, Hilaria "büyük ihtimalle" çocuk sahibi olmayı bitirdiğini belirtti: ''Büyük ihtimalle benim son bebeğim. Bunu söylemekten her zaman korkarım. Son zamanlarda hamile kıyafetlerimi çıkarıyordum ve onları vermekten korkuyorum. Çünkü o zaman hamile olduğumu öğreneceğim''

6494805d86b2455e90462fa7.jpg

Alec Baldwin ile 2012 yılında dünyaevine giren Hilaria Baldwin'in, Ilaria Catalina Irena adını verdikleri 7'nci çocukları 26 Eylül'de dünyaya gelmişti. Bu, aktörün Kim Basinger'la 1993'ten 2002'ye kadar süren evliliğinden dünyaya gelen kızı Ireland ile birlikte, toplamda 8'inci çocuğu olmuştu.

6494804c86b2455e90462fa5.jpg

"GERÇEKLEŞEN KÜÇÜK HAYALİMİZ"

Yeni kucağına aldığı bebeğiyle çekilen bir videosunu Instagram hesabından yayınlayan Hilaria, paylaşımına şu mesajı yazmıştı:

Alıntı Metni

6494807586b2455e90462fa9.jpg

Hilaria Baldwin: Yaşananlar hiç kimsenin hayal edemeyeceği bir trajedi!
Alec Baldwin, 'Rust' filmini çekmeye devam edecek

Üst Alt