• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Hera Aslan'dan Ozan Doğulu açıklaması: Beni asla kırmıyor!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Hera Aslan'dan Ozan Doğulu açıklaması: Beni asla kırmıyor! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 73 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Hera Aslan'dan Ozan Doğulu açıklaması: Beni asla kırmıyor!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

PiSliq

Üye

İtibar:

647d8c0786b24566786d8fc0.jpg

Hera Aslan, önceki gün Ortaköy'de bir mekanda sahne aldı. Performansı öncesi basın mensuplarıyla sohbet eden Hera, "Heyecanla sahne saatini bekliyoruz. Arabesk konseptimi de burada uygulayacağım. Yeni şarkılara hazırlık var. Biraz fantazi tarzında sıfır bir müzik yapmak istiyorum. Arap olduğum için belki Arapça da yapabilirim" dedi.

"EBRU GÜNDEŞ VE BERKAY'A ŞARKI HAZIRLADIM"

Yeni şarkılar yazdığını dile getiren Hera, "Ebru Gündeş'e bir şarkı hazırladım. Bir tane de Berkay'a hazırladım ancak daha haberi yok, kendisine sunacağım" açıklamasını yaptı.
647d8c1f86b24566786d8fc2.jpg

"TÜYLERİMİ DİKEN DİKEN EDİYOR"

32 yaşındaki güzel, uzun süredir aşk yaşadığı Ozan Doğulu ile ilgili soruya, "Ozan şu an biraz yoğun. 100. Yıl Marşı hazırlıyor. Tüylerimi diken diken ediyor. Kısa zaman içerisinde çıkacaktır. Ozan'ım bana da şarkılar yapıyor. Biz çok güzel anlaşıyoruz, beni asla kırmıyor. Arkadaş, sevgili, dost her şeyi barındırıyor ilişkimiz" şeklinde konuştu.
647d8c2786b24566786d8fc5.jpg

Hera Aslan: Ne dersem o, evde de benim sözüm geçer!

Üst Alt