• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Harbiye Açıkhava'da Edis şov! 'İçeride rezillik çıkaracağım'

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Harbiye Açıkhava'da Edis şov! 'İçeride rezillik çıkaracağım' başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Harbiye Açıkhava'da Edis şov! 'İçeride rezillik çıkaracağım'
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan osman06

PiSliq

Üye

İtibar:

66ea7fb02524d734d964bee9.jpg

Müzik dünyasının en çok konuşulan isimlerinden Edis'in ay sonu çıkacak yeni şarkısı ‘Azar Azar’ı ilk kez seslendirdiği Harbiye Açıkhava'daki konserine ilgi büyük oldu.

ÜNLÜLER AKIN ETTİ

Konseri aralarında Ece Yörenç, Danla Bilic, Hazal Kaya, Tuba Ünsal, Berk Atan, Cemal Can Canseven ve İlayda Alişan-Oğulcan Engin çiftinin de aralarında olduğu birçok ünlü coşkuyla izledi. Gecenin en çok eğlenen ismi Hazal Kaya oldu.
66ea7ff12524d734d964beeb.jpg

Hazal Kaya'nın tatil keyfi! Çocuklarıyla doyasıya eğlendi

"RAHAT OYNAMAK İÇİN BÖYLE BİR KIYAFET GİYDİM"

Ünlü oyuncu, "Edis çok sevdiğim ve hayran olduğum birisi. 50 kere söz verip gelememiştim, beni davet etmeyi de bırakmıştı artık. Neyse ki şu an buradayım ve çok mutluyum. Rahat oynamak için de böyle bir kıyafet girdim. Çocuklar annemle birlikte, muhtemelen uyumuşlardır. Benim eğlenmek hakkım, içeride rezillik çıkaracağım, fena eğleneceğim" dedi.
66ea7ff92524d734d964beed.jpg

Dediğini yapan Hazal Kaya, konser boyunca yerine hiç oturmadı, yakın arkadaşının şarkılarında çılgınlar gibi dans edip eğlendi.
66ea80072524d734d964beef.jpg

Hazal Kaya imaj değişikliğinin sebebini açıkladı! ‘Yeter be bu saçlar’

Üst Alt