• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Hande Yener: Saçlarım 1.73 şu anda, boyumdan uzun!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Hande Yener: Saçlarım 1.73 şu anda, boyumdan uzun! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 74 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Hande Yener: Saçlarım 1.73 şu anda, boyumdan uzun!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64c0caf686b245604c44c344.jpg

Önceki gece İstanbul Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Festivali’nde sahneye çıkan Hande Yener, sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Muhabirlerin "Barbie bebek gibi olmuşsunuz" iltifatına ünlü şarkıcı "Barbie değil gerilla gibiyim" diyerek yanıt verdi.

"BAZI KOSTÜMLER ÇOK ZOR"

Kıyafeti ve tarzı ile ilgili sorulara Yener "Saçlarım emeğin ürünü, 1.73 falan şu anda, boyumdan uzun. Bazı kostümler çok zor ama altından kalkıyorum çok şükür" diyerek cevap verdi.
64c0cc9886b245604c44c351.jpg

"BEYONCE'U NASIL GEÇİYORSUNUZ!"

"Benden bir tane daha yok" adlı yeni şarkısı için Yener şöyle konuştu:

Alıntı Metni

64c0ccb786b245604c44c354.jpg

"ENERJİM ÇOK YÜKSEK"

Sözlerinde devam eden şarkıcı "Ben cesurum, tek bir şarkıyı bile sevdirmek zorken albüm yapmak cesaret işidir. Kötü bir süreç atlattık ülke olarak. Çok fazla felaket yaşadık ve anmak bile istemiyorum o günleri. Ben de düşündüm ve tek şarkı değil albüm çıkarmalıyım dedim. Müziği yaşatalım, tek olmak gibi bir derdim yok. Kendi sınırlarımı zorlamayı seviyorum ve enerjim çok yüksek. Çok mutluyum" diyerek duygularını dile getirdi.
64c0cd0686b245604c44c356.jpg

Hande Yener: Aşksız yaşanmaz!
Hande Yener: Bana 23 diyorlar, Z kuşağıyım

Üst Alt