• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Hande Erçel: Serenay ve Afra'yı çok tatlı buluyorum

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Hande Erçel: Serenay ve Afra'yı çok tatlı buluyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 87 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Hande Erçel: Serenay ve Afra'yı çok tatlı buluyorum
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

649282ef86b24476e8b8375b.jpg

Hande Erçel önceki gün Kuruçeşme'de yüzü olduğu markanın lansmanına katıldı. Gazetecilerin sorularına cevap veren oyuncu "Ben yeri geldiğinde kıpır kıpır yeri geldiğinde çok sakinim. Bu markada da bunu hissediyorum" dedi.

"BU NASIL BİR SORU!"

Muhabirlerin "Yatırımlarınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna Erçel "Bu nasıl bir soru! Allah aşkına soruya bak!" diyerek sitem etti.
6492847786b24476e8b8376a.jpg

"BÜYÜMÜŞ VE GELİŞMİŞİZ"

Rol aldığı projenin ( İki Yabancı ) çekimleri bittikten sonra sevgilisi Hakan Sabancı ile tatil planının olduğunu söyleyen oyuncu partneri Burak Deniz ile ilgili "Benim için çok özel biri, oynamayı çok sevdiğim bir partner. Bu son işimizde ikimiz de şunu gördük, çok değişmiş, büyümüş ve gelişmişiz. Çok mutluyum onunla çalıştığım için" dedi.
649284d886b24476e8b83770.jpg

"ÇOK BAŞARILI"

Hande Erçel "Afra Saraçoğlu ve Serenay Sarıkaya'yı nasıl buluyorsunuz?" sorularına ise "Çok başarılı ve çok tatlı buluyorum" diyerek cevap verdi.
6492849c86b24476e8b8376e.jpg

Şimdilerde Hakan Sabancı ile sevgili olan Hande Erçel, Kerem Bürsin ile iki yıl önce rol aldıkları dizide başrolü paylaşmış ve kısa süre aşk yaşamaya başlamıştı. Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya ile dört yıllık ilişkisini 2019'da noktalamıştı.

Hande Erçel ile Hakan Sabancı, Cannes'da! Sevgilisinden gözlerini alamadı
Hande Erçel açıkladı! Hakan Sabancı'dan evlilik teklifi aldı mı?

Üst Alt