• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

HABERLER: Yüzüne sahnede telefon fırlatılan Bebe Rexha son halini paylaştı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan HABERLER: Yüzüne sahnede telefon fırlatılan Bebe Rexha son halini paylaştı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 71 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı HABERLER: Yüzüne sahnede telefon fırlatılan Bebe Rexha son halini paylaştı
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6491561c86b245280462bcba.jpg

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
ABD'li şarkıcı Bebe Rexha'nın geçtiğimiz gece New York'ta verdiği konser sırasında yürekleri ağızlara getiren bir olay yaşandı. Konser alanındaki dinleyicilerden biri, ünlü şarkıcının yüzüne telefon fırlattı.

Rexha, sosyal medyada paylaşılan videolarda atılan telefonun gözünün üstüne isabet etmesiyle acı içinde yere çökerken görüldü. Tanık olanları korkutan anların ardından, ilk yardım ekipleri olaya müdahale etti.

6491549f86b245280462bca8.jpg

GÖZALTINA ALINDI

Sahnede yapılan ilk yardımdan sonra hastaneye götürülen ünlü ismin kaşına dikiş atıldı. Page Six'te yer alan habere göre; telefonu fırlatan kişi olduğu iddia edilen Nicolas Malvagna ise gözaltına alındı.

649154ab86b245280462bcaa.jpg

Konserden paylaşılan o anlar sosyal medyada tepki çekti. Söz konusu görüntülere; "Bu çok aşağılık, iğrenç ve rahatsız edici bir hareket. Bunu yapan her kimse umarım yargılanır", "Konserde hepimiz çok iyi vakit geçiriyorduk, böyle bir şeyi kim yapar ki?" ve "Umarım Bebe iyidir" gibi yorumlar yapıldı.

649154b486b245280462bcac.jpg

DESTEK MESAJLARI YAĞDI

Yaşananların ardından 10.7 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından morarmış gözünü ve dikiş atılmış kaşını paylaşan 33 yaşındaki Bebe Rexha, gönderisine "İyiyim" notunu düştü.

649154be86b245280462bcb0.jpg

Hayranlarından şarkıcıya; "Böyle bir olay başına geldiği için çok üzgünüm", "İyi olmana sevindim" ve "Lütfen sana bunu yapan kişiye dava aç" şeklinde binlerce destek mesajı geldi.

Bebe Rexha: Çok kısa sürede 13 kilo aldım
'Ben hamile değil, tombulum!'

Üst Alt