• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

HABERLER: Tanyeli sağlık durumu hakkında konuştu!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan HABERLER: Tanyeli sağlık durumu hakkında konuştu! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 69 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı HABERLER: Tanyeli sağlık durumu hakkında konuştu!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

649993ac86b2454f784508c6.jpg

Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Tanyeli, pankreas kanseri olduğunu öğrendi. Tedavi gördüğü hastanedeki odasından video paylaşan, sağlık durumu hakkında konuştu.

"KADERLE SAVAŞAMAZSIN"

"Bu videoyu size borç biliyorum" diyen Tanyeli, "O güzel mesajlarınızdan Allah razı olsun. Evet, pankreas kanseri tanısı kondu. Doktorlarım sağ olsunlar. Umut vadeden bir yolculuğa çıkıyorum. Kaderle savaşamazsın. Tevekkül ettiğiniz her şeyde bir mucize, isyan ettiğiniz her şeyde bir sınav vardır" dedi.
6499924f86b2454f784508be.jpg

"BENİM İÇİN O KADAR KIYMETLİ Kİ"

Alıntı Metni

"DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN"

Asıl adı Öznur Kral olan bir dönemin en ünlü oryantali Tanyeli, "Çok moral oldu bana. Pazartesi günü saçlar biraz gidecek. Bu yolculuk öyle bir yolculuk. Arada peruk kullanır mıyım bilmiyorum. Dualarınızı eksik etmeyin" ifadelerini kullandı.
6499929c86b2454f784508c1.jpg

SANATÇI DOSTLARINDAN DESTEK

Alıntı Metni
Kansere yakalanan Tanyeli'ye eşinden destek! 'Seni çok seviyorum canım karım'

Üst Alt