• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

HABERLER: Survivor'dan ayrılma nedenini Yusuf Güney ilk kez açıkladı! Şoke eden açıklama

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan HABERLER: Survivor'dan ayrılma nedenini Yusuf Güney ilk kez açıkladı! Şoke eden açıklama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 89 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı HABERLER: Survivor'dan ayrılma nedenini Yusuf Güney ilk kez açıkladı! Şoke eden açıklama
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

648873c686b2473144e2578c.jpg

Survivor 2023'te ünlüler takımında yer alan Berdan Mardini ve Seçkin Piriler'in ardından Yusuf Güney'in de yarışmadan kendi isteğiyle ayrılması gündem olmuştu.

"BU ŞARTLARDA DAYANMAK ZOR"

Ada konseyinde açıklama yapan Acun Ilıcalı, "Bu şartlara dayanmak zor olacak demiştik. Kırmızı takım için bir kayıp daha yaşanıyor. Yusuf Güney, Survivor'a devam edemeyecek" demişti.
648874b886b2473144e2579b.jpg

"ASTRAL SEYEHATLERDE DEPREMİN OLACAĞINI GÖRDÜM"

Yusuf Güney, canlı yayınla ekranlara gelen Survivor yarı finalinde ortaya çıktı. 39 yaşındaki şarkıcı, fenomen yarışmadan ayrılma nedenine dair çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı.
648874e586b2473144e257a0.jpg

Ünlü şarkıcı, "Arkadaşlarıma depremin yaşanacağını söylemiştim. 'Benim gitmem lazım, burada duramıyorum' demiştim. Her şeyiyle, birebir rüyalarımda yaptığım astral seyahatlerde depremi gördüm. Kalamadım, duramadım. Çok durmak istedim, hatta final koltuğunda oturmak isterdim. Çok saygı duyulacak bir mücadele. Samimi söylüyorum deli işi" ifadelerini kullandı.
648874c086b2473144e2579d.jpg

"GEZEGENLER ARASI ULAŞIM SAĞLAYABİLİYORSUN"

Ünlü isim, 2021 yılında katıldığı programda, "Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Yani düşünce gücüyle bedenden ruhu ayırıp zaman kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler arası da ulaşım sağlayabiliyorsun. Bir süre astral seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım" şeklinde konuşmuştu.

Yusuf Güney'den iddialı açıklama! 'Uzaylılar ile savaşacağız'
Survivor Yusuf Güney: Ölen arkadaşımın vasiyetini yerine getirdim!

Üst Alt