• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

HABERLER: Sinan Özen: Çocuğumun mezar yerini hazırlamıştım!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan HABERLER: Sinan Özen: Çocuğumun mezar yerini hazırlamıştım! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 90 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı HABERLER: Sinan Özen: Çocuğumun mezar yerini hazırlamıştım!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

PiSliq

Üye

İtibar:

647dcb5786b24566786d9279.jpg

Sinan Özen, 2016 yılında Burcu Kartal ile evlendi. Çiftin mutlu evliliğinden Neva ve Sanberk adında ikizleri oldu.Bağırsak yırtılması nedeni ile yedi kez ameliyat geçiren Neva bebek için babası sık sık dua istiyordu.

2. Sayfa'nın canlı yayınına konuk olan Sinan Özen, kızının sağlık durumu ve bu süreçte yaşadıklarını şöyle anlattı:

"SON AMELİYATTA BİR MUCİZE GERÇEKLEŞTİ"

Alıntı Metni

647dc67186b24566786d9260.jpg

"EŞİM DE BURADA İLK DEFA DUYACAK"

Özen, "Hocalar ameliyattan çıkınca gözümüzün içine baktı ve tünelin ucu gözüktü dedi. Bunu eşim de burada ilk defa duyacak ama ben çocuğumun mezarlık yerini de hazırlamıştım, doktorlara da aramızda kalacak her şey. Çocuk da burada tedavi olacak eşim hiçbir şey bilmeyecek dedim. Ona onu hissettirmemeliydim zaten. Bir baba olarak tüm organizasyonu yapıyorsun ama içinde yaşadıklarını anlatamam" dedi.
647dc69086b24566786d9264.jpg

"BİR BABA DEMESİ YETİYOR BANA"

"Bizim kızımız bağırsak yırtılması olayını yaşayan ender çocuklardan biri" diyen şarkıcı şöyle devam etti: "12 ay küvezde yattı. Daha sonra 3 ay da Ege Üniversitesi'nde kaldık. Her şeyi atlattık ama bu sefer de 2. aşamaya geldik, serebral palsi... Şimdi onun tedavisiyle 2. aşamada. Ben buradan dua eden herkese çok teşekkür ediyorum. Türkiye'de en güzel hocalarımız seanslar, terapilerle ilgileniyor. Kızımla ilgileniyorum her şeyin iyi yönünden bakmaya çalışıyorum sonuçta hep böyle geçmeyecek. Onun bir 'baba' demesi yetiyor bana."
647dc6c586b24566786d9267.jpg

Sinan Özen'den Neva paylaşımı: Kızımla ilk deniz keyfimiz
Kızının sağlık durumunu açıkladı! '40 yıllık müziğim bir yana, o bir yana'

Üst Alt