• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haberler: Selami Şahin'den hakkında çıkan iddialarla ilgili açıklama

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Haberler: Selami Şahin'den hakkında çıkan iddialarla ilgili açıklama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 103 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Haberler: Selami Şahin'den hakkında çıkan iddialarla ilgili açıklama
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Laufey

PiSliq

Üye

İtibar:

64781e6586b2475888381033.jpg

'Alışmak Sevmekten Zor', 'Gitme Sana Muhtacım', 'Seni Sevmediğim Yalan', 'Tapılacak Kadınsın' ve 'Seninle Başım Dertte' gibi unutulmaz aşk şarkılarına imza atan Selami Şahin, geçtiğimiz aylarda hakkında çıkan 'Yoldan geçen kadınları ofisine davet ediyor' başlıklı bir haber ve Etiler'deki görüntüler sonrası sessizliğini bozmuştu.

"SICAK VE SAMİMİ DİYALOG YANLIŞ YORUMLANDI"

Evli ve üç çocuk babası usta sanatçının, menajerlik ajansı aracılığıyla yaptığı ve sosyal medya hesabından da yayınladığı açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:

Alıntı Metni

64781dda86b247588838102a.jpg

"Selami Şahin, yıllardır bahsi geçen bölgede iş ve sosyal yaşamını sürdürmektedir. Kendisinin hayranlarıyla yarattığı sıcak ve samimi diyaloglar yanlış yorumlamaya sebebiyet vermiştir. Bu konuda yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır."

64781de986b247588838102c.jpg

"ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"

2. Sayfa'nın haberine göre; geçtiğimiz gün trafikte görüntülenen 74 yaşındaki Selami Şahin hakkındaki haberlerle ilgili konuştu.

64781e0286b247588838102e.jpg

Ünlü isim, gündem olan görüntüleriyle ilgili; "Tuzak kuruldu bana. Bana karşı bir şeyleri var ki yaptılar. Kimin yaptığını bilmiyorum. Çekemeyenler olmuştur, onlar yapmıştır. Çünkü hazırlamışlar kamerayı falan. Böyle bir şey yok. Allah yukarıda, ona havale ediyorum" dedi ve ekledi:

Alıntı Metni

64781e2c86b2475888381030.jpg

"'GELİN KAHVE İKRAM EDEYİM' DİYORLAR"

Şarkıcı, 'kadınları ofisine davet ettiği' iddiasıyla ilgili ise "'Gelin kahve ikram edelim' diyorlar. Ben de, 'Ofise geçiyorum, buyurun ben size ikram edeyim diyorum. Ofiste çalışan bir sürü kişi var" açıklamasını yaptı.

Hukuki sürecin başladığını da söyleyen Şahin, "Artık selam verenlere uzaktan el sallayıp gidiyorum" şeklinde konuştu.

'Yoldan geçen kadınları ofisine davet ediyor' iddiası! 'Selami'ye sahip çıkalım'
Selami Şahin'in kardeşi hayatını kaybetti

Laufey

ZF Kullanıcı Sorumlusu
Emektar Üye

İtibar:

Teşekkürler

Üst Alt