• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haberler: Şarkıcı Buray ile oyuncu Ezgi Şenler, 'etiket'le başlayan aşklarını ilan ettiler!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Haberler: Şarkıcı Buray ile oyuncu Ezgi Şenler, 'etiket'le başlayan aşklarını ilan ettiler! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 82 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Haberler: Şarkıcı Buray ile oyuncu Ezgi Şenler, 'etiket'le başlayan aşklarını ilan ettiler!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64898f0186b2451ef85cc701.jpg

2022 yazı yıldız falında aşk çıkan ardından Ayşe Özyılmazer'le kısa süreli bir ilişki yaşayan Buray, "Fala da falcılara da tövbeliyim" demişti.

Ünlü şarkıcı, "Aşkı fallarda mı aradınız?" sorusunu ise "Denedim, ama artık akışına bıraktım" sözleriyle yanıtlamıştı.
64898ed886b2451ef85cc6fd.jpg

"ARTIK FALLARA İNANMIYORUM"

Buray, “2022'de bazı aşklar yaşadınız, olmadı. Yeni yılda aşk ve evlilik olur mu?” sorusuna şu cevabı vermişti:

Alıntı Metni

64898ee486b2451ef85cc6ff.jpg

SÜRPRİZ AŞK

ELLE ödül töreni, dün akşam birçok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşti. Buray ve yeni sevgilisi Ezgi Şenler de geceye katılanlar arasındaydı. Geçtiğimiz aylarda haklarında dedikodu aşk haberleri çıkan ünlü çift, kırmızı halıda el ele poz verdi.
64898ec786b2451ef85cc6f9.jpg

"BİR SÜREDİR BERABERİZ"

Neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen çift, aşk sorularını yanıtladı. İkili, "Bir süredir beraberiz. İlk defa burada gördünüz siz de. Her şey güzel. Detaya gerek yok, bizce çok detaya girmeyelim ama her şey yolunda" açıklamasını yaptılar.
64898ece86b2451ef85cc6fb.jpg

"AŞK O ZAMAN BAŞLADI"

Nasıl tanıştıkları hakkında konuşan Ezgi Şenler, "Beni Affet şarkısına Buray'ı etiketledim. Aslında aşk o zaman başladı" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Buray ve Ezgi Şenler, ödül töreninde çekilen romantik bir pozlarını, kalp emojisiyle birlikte Instagram'da paylaşarak, aşkı ilan ettiler.
64898ec186b2451ef85cc6f7.jpg

Buray duygu dolu anlar yaşattı: Tüm madencileri saygıyla anıyorum

Üst Alt