• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haberler: Rabia Soytürk Bodrum'da kamera karşısına geçti

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Haberler: Rabia Soytürk Bodrum'da kamera karşısına geçti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 78 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Haberler: Rabia Soytürk Bodrum'da kamera karşısına geçti
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6481b8fb86b2473680b8cf19.jpg

Kanal D’de pazartesi akşamları seyirciyle buluşan ‘Veda Mektubu' dizisinde 'Aslı Yıldız' karakterine hayat veren Rabia Soytürk ile sevgilisi Fester Abdü, geçtiğimiz ay Bebek’te görüntülenmişti. Basın mensuplarına poz verdikten sonra soruları yanıtlayan ikiliden Soytürk, "İzin günüm. Kahve içmeye çıktık, güzel vakit geçiriyoruz. Onun dışında bir şey yaptığımız yok” demişti.

Genç oyuncu, Kanal D'nin sevilen dizisi 'Veda Mektubu' hakkında, "Dizimiz çok iyi gidiyor, sezon sonuna doğru gidiyoruz. İnşallah önümüzdeki sezon da böyle devam eder. Karakterim 'Aslı' olarak biraz sıkışmış bir vaziyetteyim ama gidişat olarak bayağı mücadele içinde” ifadelerini kullanmıştı.

6481b74986b2473680b8cf03.jpg

"ALAÇATI, KUM, GÜNEŞ"

"Sezon finali sonrası bir tatil planı olacak mı? Yoksa çalışmaya devam mı?” sorusuna Soytürk, “Belki olabilir. Gönül ister ki Alaçatı, kum, güneş” yanıtını vermişti.

6481b75186b2473680b8cf05.jpg

"RABİA BAZEN BENİ BEKLETİYOR"

Soytürk, ilişkisi hakkında ise “Kendisi Antalya’da yaşıyor. Bazen işi için geliyor. Bir de benim için geliyor İstanbul’a. Onun dışında benim vaktim kısıtlı. Boş vaktimiz varken beraber vakit geçiriyoruz” şeklinde konuşmuştu. “Uzak mesafelerden dolayı bir tartışma oluyor mu?” sorusu yöneltilen Abdü ise "Antalya-İstanbul mesafesi uçakla bir saat zaten. Hatta ben geliyorum, Rabia beni bekletiyor bazen. Mesafeler engel olmuyor bize” karşılığını vermişti.

6481ba4886b2473680b8cf27.jpg

YEŞİL BİKİNİSİYLE POZ VERDİ

24 yaşındaki Rabia Soytürk, son olarak bir derginin röportajı için geldiği Ruins Bodrum’da objektiflere takıldı.

Haber Detay Görsel Slider

Röportaj sonrası kameraların karşısına geçen başarılı oyuncu, mekanın kumsalda adete şov yaptı. Yeşil bikinisiyle poz veren ünlü isim, fit haliyle tüm bakışları üzerinde topladı.

Rabia Soytürk: Sefo benim yakın arkadaşım
Veda Mektubu'nda büyük gerilim! Aslı'nın canına kim kastetti?

Üst Alt