• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

HABERLER: Oyuncu Özgür Özberk'in darp edildiği anlar objektiflere yansıdı!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan HABERLER: Oyuncu Özgür Özberk'in darp edildiği anlar objektiflere yansıdı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 86 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı HABERLER: Oyuncu Özgür Özberk'in darp edildiği anlar objektiflere yansıdı!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

649adb7c86b24a5318030fac.jpg

Olay, geçtiğimiz günlerde Kadıköy Erenköy Mahallesi Ethem Efendi Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre; yolun karşısına geçmeye çalışan oyuncu Özberk, süratli bir şekilde ilerleyen sürücüyü uyardığı gerekçesiyle darbedildi.

Araçtan inen bir kişi oyuncuya tekme yumruklarla saldırdı. Aldığı darbelerle yere yığılan oyuncunun yardımına çevredeki vatandaşlar koştu.
649adb8786b24a5318030fae.jpg

Sürücü darp sonrası bölgeden kaçarken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.
649adf3786b24a5318030fbd.jpg

Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan oyuncu, darp raporu alarak sürücüden şikayetçi oldu.
649adbad86b24a5318030fb2.jpg

"ŞOFÖRE 'KARDEŞİM DİKKAT ETSENE' DEDİĞİM İÇİN DARP EDİLDİM"

Sosyal medya hesabından olayla ilgili paylaşım yapan Özgür Özberk, “Yaya geçidine hızla giren araca 'Kardeşim dikkat etsene' dediğim için darp edildim. Yerde kafama tekme yedim ve kaldırıma kafamı çarptım. Siz siz olun gözünüzü dört açın ve gereksiz tartışmalara girmeyin. Seviyorum hepinizi" ifadelerini kullandı.
649adbb886b24a5318030fb4.jpg

Özgür Özberk trafikte maganda saldırısına uğradı!

Üst Alt