• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haberler.. Mithat Can Özer evliliği erteledi! Alina Boz'a yeni aşkı Umut Evirgen oldu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Haberler.. Mithat Can Özer evliliği erteledi! Alina Boz'a yeni aşkı Umut Evirgen oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 64 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Haberler.. Mithat Can Özer evliliği erteledi! Alina Boz'a yeni aşkı Umut Evirgen oldu
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64c3937086b24a4bb4e3bdbd.jpg

Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun ve Serenay Sarıkaya gibi ünlüler dünyasından birçok isimle yaşadığı ilişkilerle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Umut Evirgen, kısa süre önce Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'den ayrılan Alina Boz'a kalbini kaptırdı.

ÖNCE TAKİBE ALDI, SONRA VEZGEÇTİ!

'2. Sayfa' magazin hesabı, sürpriz aşkın detaylarına yer verdi. İşte dört yıllık birlikteliğin sona ermesi ve sürpriz ilişki adım adım hikayesi...
64c3936886b24a4bb4e3bdbb.jpg

- Umut Evirgen, Alina Boz’la Eylül 2022'de tanıştı. Beğendiği oyuncuyu sosyal medyada takibe aldı. Alina takibe önce karşılık verse de, sevgilisi Mithat Can yanlış anlamasın diye hemen vazgeçti.
64c392a086b24a4bb4e3bdb2.jpg

"NİYETİM CİDDİ"

- Alina Boz ile Mithat Can Özer, 10 Temmuz’da ayrıldı. Umut Evirgen, Alina’ya duygularının farklı, niyetinin ciddi olduğunu söyledi.
64c392a886b24a4bb4e3bdb4.jpg

EVLİLİĞİ 2028'E ERTELEDİ!

- Bu teklif, evlilik planlarını 2028 yılına ertelediği için Mithat Can’ı terk eden Alina Boz'a ‘Umut’ oldu!
64c392ba86b24a4bb4e3bdb6.jpg

"EVLİLİK YAKIN"

- 18 gündür beraber olan Alina Boz-Umut Evrigen çifti, Yunanistan’da birbirlerini tanıyor. Her şey yolunda giderse evlilik yakın.
64c392e486b24a4bb4e3bdb9.jpg

Alina Boz dört yıllık aşkını çabuk unuttu! Umut Evirgen ile aşklarını ilan ettiler

Üst Alt