• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

HABERLER: Kırılmış mezar taşı, kurumuş çiçekler... Billur Kalkavan'ın mezarının hali gündem oldu!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan HABERLER: Kırılmış mezar taşı, kurumuş çiçekler... Billur Kalkavan'ın mezarının hali gündem oldu! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 103 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı HABERLER: Kırılmış mezar taşı, kurumuş çiçekler... Billur Kalkavan'ın mezarının hali gündem oldu!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64ba44b486b2445124dae09c.jpg

Billur Kalkavan, akciğer kanseriyle mücadelesini Ekim 2002'de kaybetmişti.Son gördüğü kemoterapi sonrası vücudunda oluşan bir mantar nedeniyle hayatını kaybederek sevenlerini üzüntüye boğan sanatçı, Zincirlikuyu Camii’nde gözyaşlarıyla yolculuğuna uğurlanmıştı.

Cenaze töreninde taziyeleri sevgilisi Buğra Bahadırlı ve abisi Rıza Kalkavan kabul etmişti. Sanat ve iş dünyasından önemli isimlerin katıldığı törende; Ömer Koç, Nevbahar Koç, İlber Ortaylı, Selen Görgüzel, Nilgün Belgin, Hamdi Alkan ve Yeşim Salkım yer almıştı.
64ba45d486b2445124dae0aa.jpg

"AĞLAMALARIM DEVAM EDİYOR"

Kalkavan'ın hayat arkadaşı Buğra Bahadırlı, 17 Temmuz'da Nişantaşı'nda görüntülenmiş, "Vefatı bir yıla yaklaşıyor. Hâlâ çok seviyorum. Benimle birlikte yaşıyor. Özlemim çok artıyor. Evin her yerinde o var. Kalbimde yeri başka. En çok o benim mutlu olmamı isterdi. Hâlâ bana destek verdiğini hissediyorum. Evde ağlamalarım devam ediyor. Billur'u hep yaşatacağım. Billur benim için algıydı ve ışıktı. Onu yaşatmamız lazım" açıklamasını yapmıştı.
64ba452386b2445124dae0a2.jpg

SON HALİ YÜREK YAKTI!

14 yıllık sevgili Buğra Bahadırlı "Billur'u hep yaşatacağım" şeklinde duygu yüklü sözler sarf etmesine karşın ünlü oyuncunun vefatından dokuz ay sonra sosyal medyada paylaşılan bir görüntü herkesi şoke etti.
64ba454186b2445124dae0a8.jpg

KIRILMIŞ MEZAR TAŞI, KURUMUŞ OTLAR!

Billur Kalkavan'ın defnedildiği gün çiçeklerle donatılmış olan mezarının son hali üzüntü ve şaşkınlık yaşattı. Söz konusu videoda; mezar taşının kırıldığı ve kurumuş çiçeklerin olduğu görülüyor.
64ba453186b2445124dae0a6.jpg

Buğra Bahadırlı, Billur Kalkavan'ı anlattı: Aşkın dünyadaki yansımasıydı benim için

Üst Alt