• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haberler: Ezgi Mola bebek heyecanını böyle paylaştı!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Haberler: Ezgi Mola bebek heyecanını böyle paylaştı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 88 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Haberler: Ezgi Mola bebek heyecanını böyle paylaştı!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6488324086b2473144e25445.jpg

Uzan zamandır işletmeci Mustafa Aksakallı ile mutlu bir ilişkisi olan ve koronavirüs salgınından önce düğün hazırlıkları yapan Ezgi Mola, pandemi nedeniyle evlilik planlarını ertelemişti.

NİKAHA 14 KİŞİ DAVET EDİLDİ

Ünlü çift, 8 Mayıs'ta muratlarına ererek aile arasında gerçekleşen bir törenle dünyaevine girdi. Mola ve Aksakallı'nın sade nikâh törenlerine aile ve yakın dostlarından oluşan 14 kişinin katıldığı öğrenildi.
648835a086b2473144e25485.jpg

İkilinin nikah şahitliğini; eski futbolcu Sinan Engin, Aksakallı'nın yakın arkadaşı olan işletmeci Oğulcan Engin ve Mola'nın yakın arkadaşı Enis Arıkan yaptı.

EŞİNİN KARNINI TUTTU

Ezgi Mola önceki akşam eşi Mustafa Aksakallı ile Bebek'te görüntülendi. Hamile olan oyuncu, "Her şey bildiğiniz gibi konuşup da sizin inanmadığınız gibi... Tek dileğimiz sağlıkla huzurla dualarla gelsin. Hepimizin duası budur yani" deyince eşi Mustafa Aksakallı, Mola'nın karnını tuttu.
6488352e86b2473144e25479.jpg

"İNSAN BUNU DA YAPMAZ"

Mola, "Allah seni kahretmesin Mustafa insan bunu da yapmaz yani" deyince, çift gülmeye başladı. Mola, "Ben utanıyorum, bu böyle şeyler yapıyor. Kendimi bira göbeği gibi hissediyorum şu anda. Anlamıyorum biraz daha değişime uğrayınca anlayacağım sanırım" dedi.
648833ec86b2473144e25460.jpg

"EVE GİDİNCE KONUŞACAĞIM SENİNLE"

Oyuncu, "Ezgi Hanım kız veya erkek olursa bir isim düşünüp konuştunuz mu?" sorusunun ardından eşi 'Mustafa' deyince Mola, "Mustafa sen bugün ne yapıyorsun böyle eve gidince konuşacağım ben seninle" diyerek kahkahalara boğuldu.

KÖFTE AŞERDİ

Aksakallı, "Mustafa Bey Ezgi Hanım'da aşerme var mı?" sorusuna, "Evet var. Bugün köfte aşerdi bakın elinde beyaz torbada" cevabını verdi.

Enis Arıkan, Ezgi Mola'nın nikahından yeni kareler paylaştı!
Nilperi Şahinkaya: Ezgi Mola'ya mutluluklar dilerim

Üst Alt