• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haberler: Emre Altuğ'dan Çağla Şıkel'e gönderme!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Haberler: Emre Altuğ'dan Çağla Şıkel'e gönderme! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 95 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Haberler: Emre Altuğ'dan Çağla Şıkel'e gönderme!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64870d2586b2470654b6a0c4.jpg

Şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ, oğlu Kuzey ile gösteri maçı yaptığı 'Boss Cup Tenis Turnuvası'nda 'Babalar Günü' için korta çıktı. Altuğ ve oğlu Kuzey, Levent Tenis Kulübü'nde Umut Üngör ve babası Sadık Üngör ile gösteri maçı yaptı.

4-4 berabere biten karşılaşma sonrası Emre Altuğ, oğlu Kuzey ile basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yoğun takviminden dolayı bu yıl turnuvaya katılamadığını söyleyen ünlü isim, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

64870b7886b2470654b6a0b1.jpg

"ANNESİ DE ÖYLEDİR"

Gösteri maç sonrası "Babalar kazandı" diyerek espri yapan şarkıcı, "Hırslı mısınızdır?" sorusu üzerine eski eşi Çağla Şikel'e göndermede bulunup; "Ben hırslı değilimdir, Kuzey hırslıdır daha çok, annesi de öyledir. O da annesine çekmiş. Ben biraz içerden içerdenim, çok hırslanmam ama yaptığım şey iyi olsun isterim. Benim öyle 'Aman kaybettim kazandım' gibi şeylerim yok. Ne üzülürüm ne sevinirim. Bugün birlikte oynamak güzel oldu" açıklamasında bulundu.

64870ca286b2470654b6a0c1.jpg

"EYT'Lİ OLDUK ARTIK"

Emre Altuğ, şarkı söylerken eğlendiğini ancak hem dizi seti hem sahne almanın yaşı itibariyle kendisini kimi zaman zorladığını anlatıp, espri yaparak EYT'li olduğunu açıkladı. Daha önce meslektaşı Teoman'ın 'Ben de EYT'liyim' açıklamasına çok güldüğünü ve kendisinin de emekli olmaya yakın olduğunu söyleyen Altuğ şöyle konuştu:

Alıntı Metni

64870ba386b2470654b6a0b7.jpg

"LGS'YE GİRMEDİ, BİZ DE ZORLAMADIK"

Boyu kendisine yaklaşan oğlu Kuzey'in bu yıl mezun olup liseye başlayacağını da sözlerine ekleyen Emre Altuğ, çocuklarının kariyerlerine karışmadıklarını anlattı.

64870c1086b2470654b6a0bf.jpg

Kuzey'in bu yıl LGS (Liselere Giriş Sınavı)'ye girmediğini, spora yatkın olduğu için spor akademisi ya da konservatuvar istediğini söyleyen ünlü şarkıcı, "Hem müziğe hem de spora yatkın. Bir gün benden habersiz bas gitar almış odamdan, bir ay sonra 'Gelsene ne dinleteceğim' dedi. Öğretmeniyle bana 'My Way'i çaldılar. Mutluluk verici şeyler bunlar. Bunlar yetenekli adamlar her an her şey çıkabilir. Spora da çok yatkın bir fiziği var, Uzay da futbola çok düşkün. Şimdi liseye geçiyor bu hafta mezuniyet haftası. LGS'ye girmedi; istemedi, biz de zorlamadık. Galiba gidişat ya akademi ya da konservatuar falan olacak" şeklinde konuştu.

Emre Altuğ babasını son yolculuğuna uğurladı!
Tescilli güzel Çağla Şıkel sırrını açıkladı! 'İsterse herkes fit kalabilir'

Üst Alt