• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haberler: Eda Ece'den dikkat çeken gelinlik açıklaması

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Haberler: Eda Ece'den dikkat çeken gelinlik açıklaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 158 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Haberler: Eda Ece'den dikkat çeken gelinlik açıklaması
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Laufey

PiSliq

Üye

İtibar:

6477331786b2444b0860c444.jpg

Anadolu Efes forması giyen Buğrahan Tuncer ile dört yıldır aşk yaşayan Eda Ece'nin, ilişkisini düğünle taçlandıracağı öğrenildi. Daha önce yaptığı bir açıklamada "Evliliğe doydum, dizilerde dokuz kere evlendim" diyen Ece, sevgilisi Tuncer ile nikâh masasına oturup, bu kez 'gerçek' bir evlilik yapacak.

ALIŞVERİŞE ÇIKTI

Buğrahan Tuncer ile evlilik hazırlığında olan Eda Ece, düğün alışverişine çıktı. Ece, ablası Esra ile birlikte önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Aracını Nişantaşı City’s valesine bırakan Eda Ece, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
647735ea86b2444b0860c461.jpg

"ÜLKEYİ 6 YIL EĞLENDİRDİK"

6 yıl sonra final yapan dizi hakkında konuşan Eda Ece, “Dizi bitti. Çok güzel veda ettik. Alnımızın akıyla çok başarılı olduk. Birbirimizi çok sevdik, çok da güzel bir settik. Deprem döneminde ekip olarak elimizden geleni yaptık. Ülkeyi 6 yıl eğlendirdik. Şimdi bir düğün var. Onu da aradan çıkarayım, sonra tatil” dedi.
6477364986b2444b0860c46a.jpg

"ÇOK AŞIRI BİR GELİNLİK GİYMECEĞİM"

Basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 21 Haziran’da dünya evine girmeye hazırlanan Eda Ece, düğün hazırlıklarına başladıklarını söyledi. Ablası ile alışverişe çıkan oyuncu, “Ablamla ufak tefek şeyleri almaya geldik. Düğünle ilgili sürprizleri bozmak istemiyorum. Normal bir düğün olacak. Çok aşırı bir gelinlik giymeyeceğim. Beğendiğim gelinliği aldım” diye konuştu.

Eda Ece'den aşk dolu Buğrahan Tuncer paylaşımı

"KOMİK BİR SEVGİLİYİM"

Oyuncu Eda Ece, Elle dergisine çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Buğrahan ile ilişkisinden bahseden Ece, "Komik bir sevgiliyim galiba. En sinirlendiğim zamanlarda bile ağzımdan komik bir şey çıkabiliyor. Asıl Buğra’ya sormak lazım tabii. Her zaman sevgilimi çok düşünen bir insan olduğuma inanıyorum. Bencillik yapmam, hep iki kişilik kariyerime odaklanmıştım" demişti.
6477353786b2444b0860c454.jpg

"DAHA BİLİNÇLİ GELİYOR"

Evlilikle ilgili açıklama yapan oyuncu şöyle devam etmişti:

Alıntı Metni

6477354d86b2444b0860c457.jpg

Sıfır Makyaj Eda Ece

Laufey

ZF Kullanıcı Sorumlusu
Emektar Üye

İtibar:

Teşekkürler

Üst Alt