• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haberler: Ebru Şallı Beren, 'anne sana niye bakıyorlar?' diye soruyor

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Haberler: Ebru Şallı Beren, 'anne sana niye bakıyorlar?' diye soruyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 75 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Haberler: Ebru Şallı Beren, 'anne sana niye bakıyorlar?' diye soruyor
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64898fe386b2445a988d6623.jpg

Ünlü manken Ebru Şallı'nın eşi iş adamı Uğur Akkuş, dolandırıcılık iddiasıyla İstanbul'da Havalimanında gözaltına alınmıştı. Savcılıktaki işlemleri tamamlanan Akkuş, müşteki Ö.A.'nın zararının giderilmesi ve şikayetini geri alması üzerine serbest bırakılmıştı.

"EŞİM İŞİNDEN DOLAYI İFADE VERİYOR"

Konuyla ilgili sosyal medya hesabında bir video yayınlayan Ebru Şallı da kendisinin gözaltında olmadığı belirttiği videosunda, "Bir saat evvel gibi, Ebru gözaltına alındı gibi bir haber çıkmış, böyle bir şey söz konusu değil. Hemen bunu evden video çekerek, hem ispatlamak, hem de doğrusunu söylemek istedim. Basından arkadaşlarımızda yanlış haber yapmasınlar. Eşimin işiyle ilgili bir ifade vermesi gerekti onun dışında benlik bir durum zaten söz konusu değil. Bilginize sunarım" ifadelerini kullanmıştı.
6489922386b2445a988d6655.jpg

"BENİMLE KANKA DURUMU VAR"

Ebru Şallı, son olarak katıldığı bir davette objektiflere yansıdı. Ünlü model, 19 yaşına giren oğlu Beren'in artık kendisini kıskandığını söyledi. Şallı, bir yurt dışı tatilinde aralarında geçen diyaloğu şöyle anlattı:

Alıntı Metni

6489913986b2445a988d663f.jpg

"BAYRAMDA İKRAMİYEM GELDİ"

Ünlü model ayrıca sanat dünyasından pek çok kişinin emekliliğe hak kazandığı EYT yasasından kendisininde faydalandığını ve geçtiğimiz günlerde bayram ikramiyesini aldığını açıkladı. Şallı, konu hakkındaki soru üzerine "Başvurdum ve ben de emekli oldum, maaşım bağlandı. Maaşım 7 bin 500 TL. Bayramda ikramiyem geldi henüz harcamadım" diye konuştu.
648991af86b2445a988d6647.jpg

"GENCİZ, DAHA BURADAYIZ"

Ebru Şallı, basın mensuplarının emekliliğin yaşlılık aylığı olduğunu hatırlatması üzerine ise gülerek "45 yaşındayım, daha yok yani. Genciz, daha burdayız. Durun" diye karşılık verdi.
648991ec86b2445a988d6650.jpg

Ebru Şallı: 25 gibi 45 daha ne olsun!
Ebru Şallı'dan şiddet açıklaması: Eşime iftira atamam

Üst Alt