• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haberler.. Dolandırılmaktan kıl payı kurtuldu! Birce Akalay: Kötü bir deneyim oldu

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Haberler.. Dolandırılmaktan kıl payı kurtuldu! Birce Akalay: Kötü bir deneyim oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 168 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Haberler.. Dolandırılmaktan kıl payı kurtuldu! Birce Akalay: Kötü bir deneyim oldu
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

PiSliq

Üye

İtibar:

647f135086b24a26340ef971.jpg

Birce Akalay, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada arkadaşı zannettiği kişi tarafından kandırılmak istendi. Dolandırıcılık girişimini son anda fark eden 38 yaşındaki oyuncu, siber suçlu ile yazışmasını Instagram hesabından yayınladı.

"UCUZ ATLATTIM"

Siber suç işleyen dolandırıcılarla başı dertte olan ünlü isim, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

647f17d586b24a26340ef995.jpg

"SENİ YAKALADIM"

Birce Akalay'ın, "Mail şifreni gir" diyen dolandırıcıya, "Seni yakaladım. Utanmıyorsun değil mi?Siber suçlarınız ve üç gram aklınız. Bence o hesabı derhal terk et" cevabını verdiği görülüyor.
647f17fc86b24a26340ef99a.jpg

YAŞADIĞI KÖTÜ DENEYİMİ ANLATTI

Birce Akalay ve reklamcı Ali Taran, önceki gün Etiler’deki bir mekânda buluştu. Bir süre sohbet eden ikiliden Birce Akalay, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz günlerde kendisini arkadaşı gibi tanıtan bir kişi tarafından dolandırılmaya çalışılan Birce Akalay, yaşadığının kötü bir deneyim olduğunu ifade etti:

"HERKES DİKKAT ETSİN"

Alıntı Metni

647f161f86b24a26340ef97c.jpg

Sezon finali yapan 'Kuş Uçuşu' dizisinin ardından bir süre dinleneceğini belirten Birce Akalay, tatil için Bodrum’a ailesinin yanına gideceğini söyledi.

647f15ed86b24a26340ef976.jpg

Birce Akalay, Darth Vader kostümüyle arkadaşına sürpriz yaptı
Oktay Kaynarca ile Birce Akalay'ın sürpriz buluşması!

Üst Alt