• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haberler.. Arzu Balkan'ı aldattığı için boşanan Tamer Karadağlı: Her şeyin bedelini ödedim!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Haberler.. Arzu Balkan'ı aldattığı için boşanan Tamer Karadağlı: Her şeyin bedelini ödedim! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 78 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Haberler.. Arzu Balkan'ı aldattığı için boşanan Tamer Karadağlı: Her şeyin bedelini ödedim!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeaTh

PiSliq

Üye

İtibar:

647d9ce886b24566786d90ae.jpg

Tamer Karadağlı, 'Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece' programına konuk oldu. 56 yaşındaki oyuncu, yıllar önce aldattığı için boşandığı meslektaşı Arzu Balkan’la ayrılık süreci hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

"ARZU OTURDUĞUM EVİN KARŞISINA TAŞINDI"

Arzu Balkan ile biten evliliğinden 16 yaşında Zeyno adında bir kızı olan Karadağlı, "Boşandıktan sonra kızının yetiştirilmesinde baba olarak eksik kaldığını hissediyor musun?" sorusuna yanıt verdi.
647d9d0086b24566786d90b2.jpg

Alıntı Metni

"HESAP SORDU VE BOŞADI"

Çocuklar Duymasın'un Haluk'u, "Arzu senin ihanetini affetti mi?" sorusu üzerine şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

647d9d0786b24566786d90b5.jpg

"ÇOK BÜYÜK İKİYÜZLÜLÜK OLUR"

"Eski eşiniz yeniden evlenmek istese tavrın ne olur?” sorusuna ise Tamer Karadağlı, "Arzu tabii ki evlenebilir, biz boşanalı 16 sene oldu. Arzu’nun hayatına karışmam söz konusu değil. Yeni ayrıldığımızda da değildi zaten. Bu çok büyük bir ikiyüzlülük olur. Benim boşanma şeklim zaten belliydi. Benim Arzu’ya hesap sorma hakkım yok. Arzu çok akıllıdır, biriyle evlenmeye karar verdiyse bu doğrudur” karşılığını verdi.
647d9d0d86b24566786d90b7.jpg

Tamer Karadağlı'dan 'aldatma' sorusuna şoke eden yanıt

Üst Alt