• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

HABERLER: Ajda Pekkan restoran çıkışı objektiflere yansıdı!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan HABERLER: Ajda Pekkan restoran çıkışı objektiflere yansıdı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı HABERLER: Ajda Pekkan restoran çıkışı objektiflere yansıdı!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

6491793386b245280462be4c.jpg

10 Haziran'da Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde müzik ziyafeti sunan 'Süperstar' lakaplı AjdaPekkan, önceki gün Etiler'de lüks bir restorandan çıkarken objektiflere yansıdı.

"BEN SİZİNLE KONUŞMUYORUM"

Yaklaşık iki saat kaldığı mekan çıkışı görüntülenen usta sanatçı, gazetecilerin röportaj isteğini "Ben sizinle konuşmuyorum" diyerek geri çevirdi.
6491988a86b24708ec4bc72d.jpg

"ÇOCUKLAR NOLURSUNUZ, ALLAH AŞKINA YA!"

Israrlı sorulara "Her şey yolunda, gayet iyiyim" cevabını veren Pekkan, geçtiğimiz günlerde basına yansıyan "Sarıyer'deki villasını sattığı ve Tayland'dan 25 bin dolara gençlik iksiri getirdiği" yönündekijhaberlere, "Çocuklar ne olursunuz, Allah aşkına ya! Hiçbir şey söylemiyorum, bunları sorduğunuz için sizlere röportaj vermiyorum" diyerek tepki gösterdi.
649178aa86b245280462be49.jpg

RESTORANDAN MAMA ALDI

Ünlü sanatçının, Etiler'in en lüks restoranlarından birinden köpeğine mama aldığını söylemesi şaşkınlık yarattı.
6491788886b245280462be47.jpg

ÇALIŞANLAR VE MUHABİRLER ARASINDA TARTIŞMA

Röportaj sonrasında Ajda Pekkan'ın çalışanı olduğunu söyleyen biri ile basın mensupları arasında tartışma çıktı. Önce fotoğraf çekmeye çalışan gazeteciye dirseği ile müdahale ederek görüntü almasını engellemeye çalışan kişi, daha sonra ise kameramanların önüne geçerek kamusal alanda görüntü alınmasını engellemeye çalıştı.
649197e886b24708ec4bc726.jpg

"Ajda Hanım istemiyor" diyerek gazetecilere çıkışan çalışan, daha sonra araca binerek oradan uzaklaştı.

Ajda Pekkan: Sizlerle Nirvana'ya ulaşıyorum!
Evinde kaza geçiren Ajda Pekkan ameliyata alındı!

Üst Alt