• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Haberler.. 79 yaşındaki Nebahat Çehre, Bodrum tatilinde bikinili objektiflere yakalandı

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Haberler.. 79 yaşındaki Nebahat Çehre, Bodrum tatilinde bikinili objektiflere yakalandı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 78 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Haberler.. 79 yaşındaki Nebahat Çehre, Bodrum tatilinde bikinili objektiflere yakalandı
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64b905c786b24a50f4b3ef38.jpg

Kanal D'nin fenomen dizisi 'Aşk-ı Memnu'nun Firdevs Yöreoğlu'su, Yeşilçam'ın usta ismi Nebahat Çehre, geçtiğimiz ay Nişantaşı'nda bir giyim mağazasının açılışına katılmıştı.

"SİZİN OLMADIĞINIZ YERDE TATİL YAPIYORUM"

Uzun zamandır tatil yapamadığını ama bu yaz tatile çıkacağını belirten sanatçı, "Beni yakalayamayacaksınız çünkü sizlerin olmadığı yerlerde tatil yapıyorum" diyerek, gazetecilere takılmıştı.
64b905d086b24a50f4b3ef3e.jpg

Tatil beldelerindeki yüksek fiyatlarla ilgili düşünceleri sorulan Nebahat Çehre, "Herkes cebine göre harcayacak. Başkasının adına konuşmam doğru olmaz" yanıtını vermişti.
64b9062286b24a50f4b3ef51.jpg

NEBAHAT ÇEHRE'NİN BODRUM KEYFİ

Havaların iyice ısınmasıyla birlikte rotasını Ege'ye çeviren Nebahat Çehre, önceki gün Güvercinlik'te bulunan Titanic Deluxe Bodrum’da görüntülendi.
64b905e286b24a50f4b3ef42.jpg

Arkadaş gurubuyla konakladığı otelin plajına inen ünlü oyuncu, güneşin tadını çıkarırken, ilerlemiş yaşına rağmen bikini tercih etti.
64b905f186b24a50f4b3ef46.jpg

LOCADA SOHBET

Günün uzun bölümünü kendisi için ayrılmış locada geçiren sanatçı, ara ara arkadaşlarıyla iskele üzerinde sohbet edip, keyifli vakit geçirdi.
64b905e986b24a50f4b3ef44.jpg

'Aşk-ı Memnu’nun unutulmaz karakteri 'Bihter Ziyagil’in ölüm yıl dönümü unutulmadı
Nebahat Çehre'den 'Yargı' dizisine övgüler: Yalı ve köşk yok!

Üst Alt