• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Gözler AÖF yaz okulu sınav sonuç tarihinde: AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri kategorisinde Linux tarafından oluşturulan Gözler AÖF yaz okulu sınav sonuç tarihinde: AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 182 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri
Konu Başlığı Gözler AÖF yaz okulu sınav sonuç tarihinde: AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?
Konbuyu başlatan Linux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

Linux

Emektar Üye
Web sitesi
www.uguragdas.com.tr
İsim
Uğur
Memleket
75 ARDAHAN
Takım
Galatasaray
Burç
Aslan
Mesleği
Konut Yönetim Müdürü

İtibar:

Gözler AÖF yaz okulu sınav sonuç tarihinde: AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Anadolu Üniversitesi AÖF (Açıköğretim Fakültesi) yüz yüze olarak gerçekleştirilmişti. Sınav sürecini tamamlayan öğrenciler, sonuçlara odaklandı. Peki, AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

Açıköğretim Sistemine göre öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2022-2023 Öğretim Yılı Yaz Okulu Sınavı 19 Ağustos 2023 tarihinde yapıldı.

AÖF YAZ OKULU SINAVI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? AÖF sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren 10 gün içerisinde ilan ediliyor. Yaz okulu sınav sonuçlarının bu hafta içerisinde duyurulması bekleniyor.

TzGr68eZEUu22hBmAY9EUw.jpg

AÖF SINAV SONUÇLARI NASIL SORGULANIR? 2023-2024 dönemi yaz okulu sınav sonuçları http://aof.anadolu.edu.tr adresinden paylaşılacak.

AÖF YAZ OKULU SINAVI NASIL DEĞERLENDİRİLİR?

Sınav değerlendirilirken, her testteki doğru cevaplarınızın sayısından yanlış cevaplarınızın sayısının dörtte biri düşürülerek puanınız hesaplanacak. Başarı notu alt sınır değeri 35'tir. Başarı notu alt sınırın altında olan öğrencilere FF harf notu verilir.

Üst Alt