• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Globalde Hava Yolu Şirket Ceo larının Maaşları

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dünyadan Haberler kategorisinde webchief tarafından oluşturulan Globalde Hava Yolu Şirket Ceo larının Maaşları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dünyadan Haberler
Konu Başlığı Globalde Hava Yolu Şirket Ceo larının Maaşları
Konbuyu başlatan webchief
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan forumdostu

webchief

Üye

İtibar:

Twitter gündem de gördüm Thy nin ceo sunun aldığı maaş tartışılıyor ((45.000 $)) asgari ücretle karşılaştırılıyor vs. Hatta bir tanesi çıkmış verin bana 100k ben yaparım o işi diyor falan :D

Koca markaya zarar vermek etinden bi lokma koparmaya çalışmak bence hiç de adil değil…

diğer havayolu firma yöneticilerinin aldığı maaşlar Thy ceosunun kinin 10 katı dolar bazında onlarsa şöyle;

Lufthansa CEO Carsten Spohr: 500.000 $ (16.000.000 TL)
Singapore Airlines Goh Choong Phong: 450.000 $ (~15.000.000 TL)
United Airlines CEO Scott Kirby: 1.500.000 $ (48.000.000 TL)
JetBlue CEO Joanna Geraghty: 750.000 $ (24.000.000 TL)
Qantas Airlines CEO Vanessa Hudson: 140.000 $ (~4.500.000 TL)

Abi bu adamların aldığı risk çok yüksek koskoca bir operasyon yönetiyorlar sen bu adamı ülkenin ekonomik durumuna göre fiyatlandıramazsın.

forumdostu

Üye

İtibar:

hahaha :D şakamı bu ya yazınızı gördükten sonra biraz bakındım da cidden kockoca thy nin ceo maaşını tartışıyorlar yetm,yor agrari ücretli ile kıyaslıyorlar abi ikisini teraziye koy bi mantıklı düşünün yahu.

Üst Alt