• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Gizem Özdilli, Shakira'ya rakip oldu!

[ZF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin Haberleri kategorisinde PiSliq tarafından oluşturulan Gizem Özdilli, Shakira'ya rakip oldu! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 68 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin Haberleri
Konu Başlığı Gizem Özdilli, Shakira'ya rakip oldu!
Konbuyu başlatan PiSliq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BuRsK

PiSliq

Üye

İtibar:

64b7766586b244359868b136.jpg

Gizem Özdilli, iş görüşmesi için geldiği Alaçatı'da görüntülendi. Birkaç gün Alaçatı'da olacağını belirten Gizem Özdilli, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"EMEKLİ OLMAYA NİYETİM YOK"

İstanbul’un kalabalığından ve trafiğinden sıkıldığı için ocak ayında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne taşındığını açıklayan Gizem Özdilli, muhabirlerin “Emekliye ayrılmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna “Mesleğime sağlıklı olduğum sürece devam edeceğim. Sağlıklı besleniyorum ve fiziğime çok iyi bakıyorum. Emekli olmaya hiç niyetim yok. Mesleğimi seviyorum” diye yanıt verdi.
64b7756386b244359868b12e.jpg

"YERLİ SHAKIRA ARTIK BENİM"

Dünyada trend olan dolgun ve çıkık popo modasına uyan Gizem Özdilli, kendisini yerli Shakira olarak ilan etti. “Yerli Shakira artık benim” diye Özdilli, “Çok zayıfım, spor yapmaya vaktim olmuyor. Ameliyatsız yağları kasa dönüştüren karın, popo ve çatlak üzerinde etkili olan cihazın Türkiye'de olduğunu öğrenince modaya uymaya karar verdim. Yerli Shakira artık benim” şeklinde konuştu.
64b7760886b244359868b133.jpg

Gizem Özdilli'nin paylaşımı merak konusu oldu!
Gizem Özdilli: Kim ne yapacak beni?

Üst Alt